هیولای گیونگ‌ سونگ

هیولای گیونگ‌ سونگ
دوبله اختصاصی

Gyeongseong Creature

۸۰۲
۹۵%
7
۲۰۲۳
|
1 Season
اکشن | درام | تاریخی | زیرنویس فارسی
رده‌بندی سنی :
+۱۸
|
کشور سازنده: کره جنوبی
|
سال انتشار: ۲۰۲۳
تماشا
سریال کره‌ای Gyeongseong Creature داستانی تاریخی و ترسناک را در دوران استعمار ژاپن دنبال می‌کند. داستان در سئول قدیمی، جایی که تاثیرات استعمار ژاپن به شدت حس می‌شود، اتفاق می‌افتد. یک مخلوق عجیب و ترسناک به نام Gyeongseong Creature که مردم به عنوان نفرت‌انگیز می‌شناسند، در شهر ظاهر می‌شود. این موجود ناشناخته به دنبال انتقام از افرادی است که به تخریب سرزمین و فرهنگ کره اعتقاد دارند. داستان اصلی از دیدگاه یک گروه جوان کره‌ای تعقیب می‌شود که تصمیم به مقابله با Gyeongseong Creature و نجات شهر از خرابی‌های آینده می‌گیرند. در طول ماجرا، این گروه با معمایی پیرامون منشأ این موجود و دلایل نفرت‌انگیزی که دارد، روبرو می‌شوند. Gyeongseong Creature با ترکیب عناصر تاریخی و اکشن، داستانی جذاب و پر از معنا را رقم می‌زند که به بررسی تاثیرات استعمار بر فرهنگ و جامعه کره می‌پردازد و همچنین ماجراهای مهیج را برای تماشاگران ارائه می‌دهد. اگر از تماشای این سریال لذت بردید، گپ فیلم تماشای سریال آوای راهزنان را به شما پیشنهاد می‌کند.
...
۸۰۲
۹۵%
7
سریال Gyeongseong Creature محصول کشور کره جنوبی میباشد و در ژانر اکشن, درام, تاریخی در سال ۲۰۲۳ ساخته شده است.

سریال کره‌ای Gyeongseong Creature داستانی تاریخی و ترسناک را در دوران استعمار ژاپن دنبال می‌کند. داستان در سئول قدیمی، جایی که تاثیرات استعمار ژاپن به شدت حس می‌شود، اتفاق می‌افتد. یک مخلوق عجیب و ترسناک به نام Gyeongseong Creature  که مردم به عنوان نفرت‌انگیز می‌شناسند، در شهر ظاهر می‌شود. این موجود ناشناخته به دنبال انتقام از افرادی است که به تخریب سرزمین و فرهنگ کره اعتقاد دارند.
داستان اصلی از دیدگاه یک گروه جوان کره‌ای تعقیب می‌شود که تصمیم به مقابله با Gyeongseong Creature و نجات شهر از خرابی‌های آینده می‌گیرند. در طول ماجرا، این گروه با معمایی پیرامون منشأ این موجود و دلایل نفرت‌انگیزی که دارد، روبرو می‌شوند.
Gyeongseong Creature با ترکیب عناصر تاریخی و اکشن، داستانی جذاب و پر از معنا را رقم می‌زند که به بررسی تاثیرات استعمار بر فرهنگ و جامعه کره می‌پردازد و همچنین ماجراهای مهیج را برای تماشاگران ارائه می‌دهد.

اگر از تماشای این سریال لذت بردید، گپ فیلم تماشای سریال آوای راهزنان را به شما پیشنهاد می‌کند.

عوامل فیلم
فیلم های مرتبط
Gapfilm
گپ فیلم

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و بررسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

دانلود اپلیکیشن
دانلود با لینک مستقیم
enamad-logo
samandehi-logo
© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد. ۱۴۰۳