جنگ گوریو-خیتان

جنگ گوریو-خیتان
دوبله اختصاصی

The Goryeo-Khitan War

۱۰۲۹
۹۵%
8
۲۰۲۳
|
1 Season
اکشن | تاریخی | جنگ | زیرنویس فارسی
رده‌بندی سنی :
+۱۸
|
کشور سازنده: کره جنوبی
|
سال انتشار: ۲۰۲۳
تماشا
در این سریال داستان جنگ خیتان‌ها و گوریو در قرن یازدهم میلادی روایت می‌شود. خیتان‌ها، یک امپراتوری قدرتمند در آسیای مرکزی بودند که قصد داشتند کنترل شبه‌جزیره کره را به دست بگیرند. گوریو، یک پادشاهی قدرتمند در کره بود که از این تهدید آگاه بود. شاه گوریو، سونجو، یک فرمانده نظامی ماهر را به نام گانگ گام چان منصوب می‌کند تا از کشور در برابر خیتان‌ها دفاع کند. گانگ گام چان، یک جنگجوی شجاع و باتجربه است که به خوبی از توانایی‌های خیتان‌ها آگاه است. در طول این سریال اکشن، شاهد تلاش‌های گانگ گام چان برای مقابله با خیتان‌ها هستیم. او با استفاده از استراتژی‌های نظامی خود، موفق می‌شود خیتان‌ها را شکست دهد و کشور را از نابودی نجات دهد. اگر از تماشای این سریال لذت بردید، تماشای سریال آوای راهزنان را به شما پیشنهاد می‌کنیم.
...
۱۰۲۹
۹۵%
8
سریال The Goryeo-Khitan War محصول کشور کره جنوبی میباشد و در ژانر اکشن, تاریخی, جنگ در سال ۲۰۲۳ ساخته شده است. درسریال جنگ گوریو-خیتان بازیگرانی چون Su-jong Choi, Dong-jun Kim, Seunghyun Ji و... به ایفای نقش پرداخته اند.

در این سریال داستان جنگ خیتان‌ها و گوریو در قرن یازدهم میلادی روایت می‌شود. خیتان‌ها، یک امپراتوری قدرتمند در آسیای مرکزی بودند که قصد داشتند کنترل شبه‌جزیره کره را به دست بگیرند. گوریو، یک پادشاهی قدرتمند در کره بود که از این تهدید آگاه بود. شاه گوریو، سونجو، یک فرمانده نظامی ماهر را به نام گانگ گام چان منصوب می‌کند تا از کشور در برابر خیتان‌ها دفاع کند. گانگ گام چان، یک جنگجوی شجاع و باتجربه است که به خوبی از توانایی‌های خیتان‌ها آگاه است. در طول این سریال اکشن، شاهد تلاش‌های گانگ گام چان برای مقابله با خیتان‌ها هستیم. او با استفاده از استراتژی‌های نظامی خود، موفق می‌شود خیتان‌ها را شکست دهد و کشور را از نابودی نجات دهد.

اگر از تماشای این سریال لذت بردید، تماشای سریال آوای راهزنان را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

عوامل فیلم
Su-jong Choi
Su-jong Choi
بازیگر
بازیگر
Dong-jun Kim
Dong-jun Kim
بازیگر
بازیگر
Seunghyun Ji
Seunghyun Ji
بازیگر
بازیگر
Su-jong Choi
Su-jong Choi
بازیگر
بازیگر
Dong-jun Kim
Dong-jun Kim
بازیگر
بازیگر
Seunghyun Ji
Seunghyun Ji
بازیگر
بازیگر
فیلم های مرتبط
Gapfilm

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و بررسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

دانلود اپلیکیشن
دانلود با لینک مستقیم
enamad-logo
samandehi-logo
© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد. ۱۴۰۲