نینجا کامویی

نینجا کامویی
دوبله اختصاصی

Ninja Kamui

۱۰۹۶
۹۶%
9
۲۰۲۴
|
1 Season
پویا نمایی | اکشن | زیرنویس فارسی
رده‌بندی سنی :
+۱۸
|
کشور سازنده: ژاپن، آمریکا
|
سال انتشار: ۲۰۲۴
تماشا
داستان انیمه‌ی نینجا کامویی درباره‌ی جو هیگان است که در گذشته یک نینجا بوده است و برای فرار از گذشته‌ی خون‌آلود خود از قبیله فرار کرده و همراه با خانواده‌‌اش در آمریکا ساکن می‌شود. اما پس از آن که گروهی از قاتلان حرفه‌ای برای گرفتن انتقام و تنبیه جو جهت فرار از قبیله و زیر پا گذاشتن مرام نینجایی شبانه به او و خانواده‌اش حمله می‌کنند، او تصمیم می‌گیرد که بار دیگر نقاب نینجایی را بر صورت بگذارد و با تبدیل شدن به یک نینجا کامویی انتقام آن شب را از قاتلان تا بن دندان مسلح و بسیار خونخوار بگیرد. اگر از تماشای انیمه اکشن لذت می‌برید، گپ فیلم تماشای انیمه بهشت جهنمی جیگوکوراک را به شما پیشنهاد می‌کند.
...
۱۰۹۶
۹۶%
9
سریال Ninja Kamui محصول کشور ژاپن - آمریکا میباشد و در ژانر پویا نمایی, اکشن در سال ۲۰۲۴ ساخته شده است.

داستان انیمه‌ی نینجا کامویی درباره‌ی جو هیگان است که در گذشته یک نینجا بوده است و برای فرار از گذشته‌ی خون‌آلود خود از قبیله فرار کرده و همراه با خانواده‌‌اش در آمریکا ساکن می‌شود. اما پس از آن که گروهی از قاتلان حرفه‌ای برای گرفتن انتقام و تنبیه جو جهت فرار از قبیله و زیر پا گذاشتن مرام نینجایی شبانه به او و خانواده‌اش حمله می‌کنند، او تصمیم می‌گیرد که بار دیگر نقاب نینجایی را بر صورت بگذارد و با تبدیل شدن به یک نینجا کامویی انتقام آن شب را از قاتلان تا بن دندان مسلح و بسیار خونخوار بگیرد.

اگر از تماشای انیمه اکشن لذت می‌برید، گپ فیلم تماشای انیمه بهشت جهنمی جیگوکوراک را به شما پیشنهاد می‌کند. 

عوامل فیلم
فیلم های مرتبط
Gapfilm
گپ فیلم

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و بررسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

دانلود اپلیکیشن
دانلود با لینک مستقیم
enamad-logo
samandehi-logo
© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد. ۱۴۰۳