بازی با واقعیت

بازی با واقعیت
دوبله فارسی

Alivehoon

۳۷۶
۹۰%
7
۲۰۲۲
ورزشی | زیرنویس فارسی
رده‌بندی سنی :
+۱۸
|
کشور سازنده: ژاپن
|
سال انتشار: ۲۰۲۲
تماشا
در آینده‌ای نزدیک، مسابقات دریفت مجازی به یک ورزش محبوب تبدیل شده‌ است. قهرمان این مسابقات، کویچی اوبا، یک راننده جوان و با استعداد است که به دلیل تکنیک خود شهرت دارد. ناتسومی، دختر جوانی که پدرش مالک یک تیم دریفت است، آرزو دارد که تیم پدرش را دوباره به اوج برساند. او به دنبال یک راننده خوب برای تیمش می‌گردد و بالاخره به کویچی اوبا می‌رسد. ناتسومی، کویچی را به تیمش دعوت می‌کند و او با خوشحالی قبول می‌کند. کویچی با ورود به تیم ناتسومی، انگیزه جدیدی پیدا می‌کند و شروع به تمرین سخت می‌کند. با کمک یکدیگر، کویچی و ناتسومی تیم دریفت الایو را دوباره احیا می‌کنند. آنها با شرکت در مسابقات مختلف، به سرعت به شهرت می‌رسند. اگر از تماشای این فیلم لذت بردید، گپ فیلم تماشای فیلم فورد در برابر فراری را به شما پیشنهاد می‌کند.
...
۳۷۶
۹۰%
7
فیلم Alivehoon محصول کشور ژاپن میباشد و در ژانر ورزشی در سال ۲۰۲۲ ساخته شده است.

در آینده‌ای نزدیک، مسابقات دریفت مجازی به یک ورزش محبوب تبدیل شده‌ است. قهرمان این مسابقات، کویچی اوبا، یک راننده جوان و با استعداد است که به دلیل تکنیک خود شهرت دارد. ناتسومی، دختر جوانی که پدرش مالک یک تیم دریفت است، آرزو دارد که تیم پدرش را دوباره به اوج برساند. او به دنبال یک راننده خوب برای تیمش می‌گردد و بالاخره به کویچی اوبا می‌رسد. ناتسومی، کویچی را به تیمش دعوت می‌کند و او با خوشحالی قبول می‌کند. کویچی با ورود به تیم ناتسومی، انگیزه جدیدی پیدا می‌کند و شروع به تمرین سخت می‌کند. با کمک یکدیگر، کویچی و ناتسومی تیم دریفت الایو را دوباره احیا می‌کنند. آنها با شرکت در مسابقات مختلف، به سرعت به شهرت می‌رسند.

اگر از تماشای این فیلم لذت بردید، گپ فیلم تماشای فیلم فورد در برابر فراری را به شما پیشنهاد می‌کند. 

عوامل فیلم
فیلم های مرتبط
Gapfilm

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و بررسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

دانلود اپلیکیشن
دانلود با لینک مستقیم
enamad-logo
samandehi-logo
© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد. ۱۴۰۲