ویروس ۳۲

ویروس ۳۲
دوبله فارسی

Virus-32

۶۶۲
۷۷%
5
۲۰۲۲
رده‌بندی سنی :
+۱۳
|
کشور سازنده: آرژانتین، اروگوئه
|
سال انتشار: ۲۰۲۲
تماشا
فیلم ویروس -32 محصول 2022 فیلمی در ژانر ترسناک است. داستان فیلم در مورد شیوع یک ویروس جدید است. که در نتیجه ی آن یک قتل عام وحشتناک در خیابان های شهر مونته ویدئو رخ می دهد. مبتلایان تبدیل به شکارچی می‌شوند و تنها با کشتن وحشیانه ی کسانی که هنوز به ویروس مبتلا نشده‌اند تب خود را آرام می‌کنند. آیریس که نگهبان یک باشگاه ورزشی است غافل از این موضوع، این روز را همراه دختر کوچکش در باشگاه سپری می کند. وقتی شب فرا می رسد، او بی خبر از همه جا در آستانه شروع یک مبارزه بی رحمانه است. تنها امید آیریس برای رستگاری زمانی حاصل می شود که متوجه می شوند پس از هر حمله، به نظر می رسد که افراد آلوده قبل از شارژ مجدد در خلسه ای 32 ثانیه ای از آرامش و سکون فرو می روند.
...
۶۶۲
۷۷%
5
فیلم Virus-۳۲ محصول کشور آرژانتین - اروگوئه میباشد و در ژانر ترسناک, معمایی, هیجان انگیز، ماجراجویی در سال ۲۰۲۲ ساخته شده است.

فیلم ویروس-32 محصول 2022 فیلمی در ژانر ترسناک است. داستان فیلم در مورد شیوع یک ویروس جدید است. که در نتیجه ی آن یک قتل عام وحشتناک در خیابان های شهر مونته ویدئو رخ می دهد. مبتلایان تبدیل به شکارچی می‌شوند و تنها با کشتن وحشیانه ی کسانی که هنوز به ویروس مبتلا نشده‌اند تب خود را آرام می‌کنند. آیریس که نگهبان یک باشگاه ورزشی است غافل از این موضوع، این روز را همراه دختر کوچکش در باشگاه سپری می کند. وقتی شب فرا می رسد، او بی خبر از همه جا در آستانه شروع یک مبارزه بی رحمانه است. تنها امید آیریس برای رستگاری زمانی حاصل می شود که متوجه می شوند پس از هر حمله، به نظر می رسد که افراد آلوده قبل از شارژ مجدد در خلسه ای 32 ثانیه ای از آرامش و سکون فرو می روند.

عوامل فیلم
فیلم های مرتبط
Gapfilm

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و بررسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

دانلود اپلیکیشن
دانلود با لینک مستقیم
enamad-logo
samandehi-logo
© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد. ۱۴۰۲