مردگان متحرک: قداره سرخ

مردگان متحرک: قداره سرخ

The Walking Dead: Red Machete

۷۲۳
۸۵%
7
۲۰۱۷–۲۰۱۸
رده‌بندی سنی :
+۱۸
|
کشور سازنده: آمریکا
|
سال انتشار: ۲۰۱۷–۲۰۱۸
تماشا
The Walking Dead: Red Machete یک فیلم وب کوتاه مشتق از The Walking Dead است که به یک چاقوی خونین قرمز اختصاص دارد. داستان این چاقو، از زمان پیدایش تا دست یک دست‌فروش چاقو در دنیای پس از آخرالزمان، را روایت می‌کند. زمانی که جامعه در حال فروپاشی است، این چاقو شاهد تغییرات زندگی انسان‌ها، مبارزات با زامبی‌ها و مواجهه با تهدیدهای جدید می‌شود. این داستان کوتاه با جزئیات و حوادث جذاب، علاقه‌مندان را به دنیای ترسناک و هیجان‌انگیز The Walking Dead می‌کشاند. گپ فیلم تماشای فیلم ردکان-1 را به شما پیشنهاد می‌کند.
...
۷۲۳
۸۵%
7
فیلم The Walking Dead: Red Machete محصول کشور آمریکا میباشد و در ژانر ترسناک در سال ۲۰۱۷ ساخته شده است. درفیلم مردگان متحرک: قداره سرخ بازیگرانی چون Anais Lilit, Jose Rosete و... به ایفای نقش پرداخته اند.

The Walking Dead: Red Machete یک فیلم وب کوتاه مشتق از The Walking Dead است که به یک چاقوی خونین قرمز اختصاص دارد. داستان این چاقو، از زمان پیدایش تا دست یک دست‌فروش چاقو در دنیای پس از آخرالزمان، را روایت می‌کند. زمانی که جامعه در حال فروپاشی است، این چاقو شاهد تغییرات زندگی انسان‌ها، مبارزات با زامبی‌ها و مواجهه با تهدیدهای جدید می‌شود. این داستان کوتاه با جزئیات و حوادث جذاب، علاقه‌مندان را به دنیای ترسناک و هیجان‌انگیز The Walking Dead می‌کشاند.

گپ فیلم تماشای فیلم ردکان-1 را به شما پیشنهاد می‌کند. 

عوامل فیلم
Anais Lilit
Anais Lilit
بازیگر
بازیگر
Jose Rosete
Jose Rosete
بازیگر
بازیگر
Anais Lilit
Anais Lilit
بازیگر
بازیگر
Jose Rosete
Jose Rosete
بازیگر
بازیگر
فیلم های مرتبط
Gapfilm
گپ فیلم

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و بررسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

دانلود اپلیکیشن
دانلود با لینک مستقیم
enamad-logo
samandehi-logo
© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد. ۱۴۰۳