توضیحات
پیشنهادات
نظرات
گزارش خطا
نوید محمدزاده، سحر دولتشاهی و صابر ابر در سریال جدید هومن سیدی به نام «قورباغه»
در فیلم نوید محمدزاده، سحر دولتشاهی و صابر ابر در سریال جدید هومن سیدی به نام «قورباغه»

سریال «قورباغه» جدیدترین ساخته هومن سیدی خواهد بود. هومن سیدی علاوه‌بر کارگردانی، نویسندگی این سریال را برعهده دارد. این سریال قرار است برای شبکه نمایش خانگی تولید شود. به تازگی و بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران، فهرست بازیگران این سریال شبکه نمایش خانگی منتشر شده است. سریال نمایش خانگی «قورباغه» با بازی بازیگرانی مانند نوید محمدزاده، صابر ابر، سحر دولتشاهی، فرشته حسینی، نوید پورفرج و هومن سیدی جلوی دوربین خواهد رفت. هومن سیدی، کارگردان سریال «قورباغه» پیش از این فیلم‌های «آفریقا»، «سیزده»، «اعترافات ذهن خطرناک من»، «خشم و هیاهو» و «مغزهای کوچک زنگ زده» را جلوی دوربین برده است. خلاصه داستان این سریال به شرح زیر آمده است:

دنيا براى من جاى كوچيکیه. بعضى اوقات فكر مى‌کنم دارم خفه مى‌شم. احساس مى‌کنم همه جا بسته است و من نمى‌تونم نفس بكشم.

نوید محمدزاده، بازیگر سریال «قورباغه» بازیگر نام آشنای ایرانی است که اکنون فیلم سینمایی «متری شیش و نیم» را روی پرده دارد. وی در فیلم‌های «سیزده» و «مغزهای کوچک زنگ زده» با هومن سیدی همکاری کرده است. این بازیگر همچنین سابقه بازی در فیلم‌های «عصبانی نیستم!»، «ابد و یک روز» و «لانتوری» را دارد. دیگر بازیگر سریال «قورباغه» سحر دولتشاهی است. این بازیگر مدتی پیش فیلم «عرق سرد» را روی پرده داشت. وی سابقه بازی در سریال «مسافران» و فیلم سینمایی «رضا» را دارد. صابر ابر دیگر بازیگر «قورباغه» است. این بازیگر سابقه بازی در فیلم «من دیه‌گو مارادونا نیستم» را دارد. فرشته حسینی و نوید پورفرج نیز در فیلم «مغزهای کوچک زنگ زده» با هومن سیدی همکاری کرده‌اند.

 

 

 

 

منبع: زومجی

 

 

دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و بررسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد. ۱۴۰۰