سامورایی چشم آبی

سامورایی چشم آبی
دوبله اختصاصی

Blue Eye Samurai

۵۱۰
۹۵%
8
۲۰۲۳
|
1 Season
پویا نمایی | اکشن | ماجراجویانه | زیرنویس فارسی
رده‌بندی سنی :
+۱۸
|
کشور سازنده: آمریکا
|
سال انتشار: ۲۰۲۳
تماشا
سامورایی چشم آبی یک انیمه سریالی است که داستان یک جنگجوی سامورایی با چشم‌های آبی را روایت می‌کند. در دورانی که ژاپن تحت تأثیر تغییرات اجتماعی و سیاسی قرار دارد، این سامورایی متفاوت به دنبال انتقام است. او در این مسیر با چالش‌های بسیاری روبرو می‌شود، از جمله مواجهه با دشمنان قدرتمند و موقعیت‌های خطرناک. این سریال ترکیبی از هنرهای رزمی سنتی ژاپنی، تاریخ معاصر و عناصر فانتزی است. داستان با نمایش تعهد و اراده قوی شخصیت اصلی در راه رسیدن به عدالت و حقیقت پیش می‌رود. سامورایی چشم آبی با تصویرسازی زیبا و داستانی پرتنش، تماشاگران را به دنیایی از افسانه‌ها و مبارزه برای بقا دعوت می‌کند. اگر از تماشای این محتوا لذت بردید، تماشای سریال جنگجوی شیطان را به شما پیشنهاد می‌کنیم.
...
۵۱۰
۹۵%
8
سریال Blue Eye Samurai محصول کشور آمریکا میباشد و در ژانر پویا نمایی, اکشن, ماجراجویانه در سال ۲۰۲۳ ساخته شده است.

سامورایی چشم آبی یک انیمه سریالی است که داستان یک جنگجوی سامورایی با چشم‌های آبی را روایت می‌کند. در دورانی که ژاپن تحت تأثیر تغییرات اجتماعی و سیاسی قرار دارد، این سامورایی متفاوت به دنبال انتقام است. او در این مسیر با چالش‌های بسیاری روبرو می‌شود، از جمله مواجهه با دشمنان قدرتمند و موقعیت‌های خطرناک. این سریال اکشن ترکیبی از هنرهای رزمی سنتی ژاپنی، تاریخ معاصر و عناصر فانتزی است. داستان با نمایش تعهد و اراده قوی شخصیت اصلی در راه رسیدن به عدالت و حقیقت پیش می‌رود. سامورایی چشم آبی با تصویرسازی زیبا و داستانی پرتنش، تماشاگران را به دنیایی از افسانه‌ها و مبارزه برای بقا دعوت می‌کند.

اگر از تماشای این محتوا لذت بردید، تماشای سریال جنگجوی شیطان را به شما پیشنهاد می‌کنیم. 

عوامل فیلم
فیلم های مرتبط
Gapfilm
گپ فیلم

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و بررسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

دانلود اپلیکیشن
دانلود با لینک مستقیم
enamad-logo
samandehi-logo
© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد. ۱۴۰۳