بازی توموداچی
بازی توموداچی
بازی توموداچی
7.5 IMDB
85
93%
انیمیشن |
معمایی |
هیجان انگیز
0 -
Japanese -
Japan
رده سنی: نوجوان
تماشا
بازی توموداچی
بازی توموداچی
بازی توموداچی
85
93%
انیمیشن |
معمایی |
هیجان انگیز
قسمت ها
توضیحات
پیشنهادات
نظرات
گزارش خطا
توضیحات
بازی توموداچی
Tomodachi Game
انیمیشن Tomodachi Game محصول کشور Japan میباشد و در ژانر انیمیشن, معمایی, هیجان انگیز در سال 2022 ساخته شده است. در فیلم بازی توموداچی

می بینیم یوئیچی کاتاگیری در تمام زندگی خود با مشکلات مالی دست و پنجه نرم کرده است اما به لطف حلقه دوستان نزدیک خود یاد گرفته است که راضی و مثبت اندیش بماند. یوویچی برای عمل به قولی که به آنها داده بود، آنقدر پول پس انداز می کند تا در سفر مدرسه به آنها ملحق شود. اما هنگامی که پول جمع آوری شده به طور مرموزی گم می شود، سوء ظن به دو تن از دوستان یوویچی می رسد: Shiho Sawaragi و Makoto Shibe که مسئول جمع آوری پرداخت ها بودند. اگرچه شیهو و ماکوتو بی گناه هستند، اما مسئولیت شکست در محافظت از پول را زمانی که هیچ کس دیگری جلو نمی آید، بر عهده می گیرند. چند روز بعد، یوویچی و دوستانش نامه های مرموزی دریافت می کنند که هر یک از آنها را فریب می دهد تا با هم ملاقات کنند. به محض ورود، آنها در کمین قرار می گیرند و بیهوش می شوند. آنها در یک اتاق مرموز در حضور "مانابوکون"، شخصیتی از یک برنامه جنجالی کودکان که پخش آن به دلیل محتوای مخرب آن متوقف شد، از خواب بیدار می شوند. او به گروه اطلاع می دهد که یکی از آنها به طور غیرمستقیم آنها را برای تسویه بدهی بزرگ دور هم جمع کرده است. آنها باید یک "بازی دوستی" انجام دهند: یک سری بازی که استحکام پیوند و اعتماد آنها را به یکدیگر آزمایش می کند. از آنجایی که ایمان گروه به دلیل افزایش تعداد اسرار و خیانت ها متزلزل می شود، یوویچی باید بفهمد که به کدام یک از "دوستان" خود می تواند واقعاً اعتماد کند و در نهایت هویت خائن را کشف کند.

دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و بررسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد. ۱۴۰۰