توضیحات
پیشنهادات
نظرات
گزارش خطا
مراحل فیلمبرداری دنباله‌ های فیلم Avatar در سال 2019 به پایان رسید
در فیلم مراحل فیلمبرداری دنباله‌ های فیلم Avatar در سال 2019 به پایان رسید

 

آبان ماه گذشته اعلام شد مراحل فیلمبرداری و تولید صحنه‌های بازیگران اصلی دنباله‌های فیلم Avatar (آواتار) رسما به پایان رسیده، اما فیلمبرداری بخش‌های دیگری از فیلم هنوز باقی مانده است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، مراحل فیلمبرداری این فیلم‌ها در سال 2019 رسما به پایان رسیده است. صفحه رسمی مجموعه آواتار در توییتر با انتشار تصویری اعلام کرد که مراحل فیلمبرداری و تولید دنباله‌های فیلم Avatar به کار خودش در سال 2019 پایان داده و حال مراحل فیلمبرداری و تولید این فیلم‌ها قرار است در طول سال 2020 در کشور نیوزیلند ادامه پیدا کند. در تصویر منتشر شده شاهد بخش عرشه Sea Dragon هستیم که یک مدل واقعی آن طراحی شده و در سیاره پاندورا و محیط‌های آبی قرار است استفاده شود که در واقع این موضوع نشان می‌دهد که در فیلم‌های آواتار قرار است شاهد محیط‌های آبی زیادی باشیم و شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

 

سام ورتینگتن، زویی سالدانا، کیت وینسلت، استفن لانگ، سیگورنی ویور، سی.سی.اچ. پاوندر، کلیف کرتیس، دیلیپ رائو، ژول دیوید مور، مت جرالد، اونا چاپلین، جیمی فلاترز، بریتین دالتون، ترینیتی بلیس، بیلی باس، فیلیپ گلجو، دوئن ایوانز جونیور، برندان کاول، وین دیزل، میشل یئو، جامین کلمنت و جک چمپیون، دیگر بازیگرانی هستند که در چهار دنباله فیلم Avatar حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. جیمز کامرون وظیفه کارگردانی هر چهار فیلم را بر عهده خواهد داشت علاوه بر کارگردانی، کامرون به‌همراه جاش فریدمن، ریک جافا، آماندا سیلور و شین سالرنو، وظیفه نوشتن هر چهار دنباله فیلم آواتار را نیز بر عهده دارند. 

فیلم Avatar 2 (آواتار 2) در تاریخ 17 دسامبر 2021 (26 آذر 1400)، فیلم Avatar 3 (آواتار 3) در تاریخ 22 دسامبر 2023 (1 دی 1402)، فیلم Avatar 4 (آواتار 4) در تاریخ 19 دسامبر 2025 (28 آذر 1404) و فیلم Avatar 5 (آواتار 5) در تاریخ 17 دسامبر 2027 (26 آذر 1406)، به‌روی پرده‌های سینما خواهند رفت.

 

منبع: زومجی

 

 

دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و بررسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد. ۱۴۰۰