توضیحات
پیشنهادات
نظرات
گزارش خطا
مدیر شبکه CBS به دلیل اجداد ژاپنی اش اخراج شد!
در فیلم مدیر شبکه CBS به دلیل اجداد ژاپنی اش اخراج شد!

مدیر ارشد بخش «برنامه‌های جایگزین» شبکه سی‌بی‌اس که از اصل و نسب ژاپنی است، به خاطر تبعیض نژادی از کار اخراج شد.

به گزارش مووی مگ به نقل از فارس، گِن مِینارد که از اصل و نسب ژاپنی است و مدیر ارشد بخش «برنامه‌های جایگزین» شبکه سی‌بی‌اس بود، به خاطر تبعیض نژادی از کار اخراج شد.

این مدیر ارشد شبکه تلویزیونی «سی‌بی‌اس» آمریکا شکایتی تحت عنوان تبعیض نژادی به عنوان بخشی از یک الگوی سیستماتیک برخورد ناشایست با مدیران غیر سفیدپوست، که منجر به اخراج وی از این شبکه شده تسلیم دادگاه کرد.

او اظهار می‌کند که شبکه «سی‌بی‌اس» علی‌رغم اینکه نزد افکار عمومی اعلام می‌کند که گام‌های مهمی در ایجاد تنوع نژادی در سطوح ارشد مدیریتی خود برداشته اما هنوز سطوح ارشد این رسانه بزرگ در انحصار سفیدپوستان قرار دارد.

او می‌گوید پس از اخراج مونوس مدیرعامل پیشین، رفتار و برخورد مدیران ارشد با من عوض شد. و پس از آن شروع به نوشتن نقدهای منفی در مورد تولیداتم کردند. آن‌ها همچنین نسبت به تولیدات موفق من که در حال تولید و پخش آن‌ها بودم بی‌علاقگی نشان دادند و عمدا شروع به فروختن این برنامه‌های موفق من به دیگر شبکه‌ها و رسانه‌ها کردند. آن‌ها حتی سیل بازخوردهای مثبتی که به صورت منظم گزارششان به من داده می‌شد را قطع کردند. بعد به تدریج با سیل اتهامات واهی شرایط را برای اخراج من که طی این سال‌ها با موفقیت تمام کارم را انجام می‌دادم پیش بردند و کم کم برنامه‌ها را از من گرفتند.

وی در پایان گفت پس از مدتی من را بخاطر اُفت کیفیت کاری و عدم شایستگی و مدیریت مطلوب پروژه‌ها از کار برکنار کردند.

شبکه سی‌بی‌اس پس از این اقدام مینارد، هرگونه اتهام نسبت به خود را انکار کرد. بخش استودیوهای تلویزیونی سی‌بی‌اس نیز در جوابیه‌ای اعلام کرد که به علت حذف کلی بخش «برنامه‌های جایگزین»، قرارداد آقای مینارد را تمدید نکرده‌اند و غیر از این هیچ مشکل دیگری برای عدم همکاری وجود نداشته است. در بخشی دیگر نوشته بودند: «ادعاهای این پرونده کاملاً فاقد صلاحیت بوده و ما با جدیت در مقابل آن دفاع خواهیم کرد.»

 

 

منبع: مووی مگ

 

 

دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و بررسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد. ۱۴۰۰