توضیحات
پیشنهادات
نظرات
گزارش خطا
اولین اطلاعات از فیلم جدید پل توماس اندرسن منتشر شد
در فیلم اولین اطلاعات از فیلم جدید پل توماس اندرسن منتشر شد

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، فیلم جدید پل توماس اندرسن مشخص شده است. اتفاقات فیلم جدید این کارگردان 49 ساله قرار است در دهه 70 میلادی و در شهر ولی سن فرناندو در منطقه لس آنجلس جریان داشته باشد. تمرکز این فیلم روی یک دانش آموز دبیرستانی است که یک بازیگر کودک موفق نیز هست. اندرسن وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلمنامه این فیلم را بر عهده دارد و برای ساخت آن با شرکت Ghoulardi Film Company همکاری خواهد کرد. منابع نزدیک می‌گویند که انتخاب بازیگر نقش اصلی در جریان است و پروژه دارای نقش‌های زیادی خواهد بود و این موضوع ممکن است به‌خاطر حضور گروهی شخصیت‌ها یا دارای خطوط داستانی متفاوت و در تلاقی هم باشد.

همچنین منابع نزدیک می‌گویند که فیلم اندرسن یکی از 13 فیلمی است که از امتیاز دریافت سوبسید ایالت کالیفرنیا بهره می‌برد و مراحل فیلمبرداری و تولید آن قرار است از ماه فوریه 2020 (بهمن یا اسفند 1398) آغاز شود. در حال حاضر اندرسن واکنشی به این خبر نداشته است. اندرسن پیش از این سه فیلم را که شامل فیلم Boogie Nights (شب‌های عیاشی) در سال 1997، فیلم Magnolia (مگنولیا) در سال 1999 و فیلم Punch-Drunk Love (عشق پریشان) در سال 2002 (در شهر ولی سن فرناندو که در بخش شمالی لس آنجلس قرار دارد) می‌شود، تولید کرده بود و حال قرار است به این منطقه بازگردد که اندرسن در این منطقه بزرگ شده است.

اندرسون 8 بار نامزد دریافت جایزه اسکار شده، اما هرگز این جایزه را دریافت نکرده است. فیلم Phantom Thread (رشته خیال) آخرین فیلمی بود که اندرسن آن را کارگردانی کرد که این فیلم در سال 2017 منتشر و موفق شد نامزد دریافت 6 جایزه اسکار شود که یک جایزه برای بخش بهترین طراحی لباس نیز دریافت کرد. این فیلم، اولین فیلمی بود که اندرسن در خارج از آمریکا آن را ساخته بود. همچنین فیلم رشته خیال آخرین فیلمی است که دانیل دی-لوئیس در آن نقش آفرینی کرده و پس از آن بازنشست شده است.

 

 

منبع: زومجی

 

 

دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و بررسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد. ۱۴۰۰