توضیحات
پیشنهادات
نظرات
گزارش خطا
عاقبت شکایت 68 میلیون دلاری وودی آلن از آمازون
در فیلم عاقبت شکایت 68 میلیون دلاری وودی آلن از آمازون

وودی آلن از شکایت 68 میلیون دلاری‌اش علیه کمپانی آمازون به دلیل تعلیق 4 قرارداد صرف نظر کرد.

به گزارش سینماسینما به نقل از ورایتی، وودی آلن از شکایتی که علیه آمازون کرده بود صرف نظر کرد. این شکایت برای تعلیق قرارداد ساخت 4 فیلم به دلیل جنبش «هشتگ من همینطور» طرح شده بود.

وکلای آلن فاش نکرده اند که در این شکایت با چه مبلغی به توافق رسیده‌اند.

آلن در ماه فوریه از آمازون شکایت و ادعا کرد آمازون بر اسای ادعاهای بی‌اساس دخترخوانده 25 ساله وی مبنی بر آزار جنسی در کودکی از سوی پدرخوانده‌اش، قراردادهایشان را به حالت تعلیق درآورده است.

آلن ادعا کرد آمازون هنگام عقد قرارداد از این مشاجره مطلع بود و به این دلیل او حداقل تقاضای غرامتی 68 میلیون دلاری را دارد.

آمازون اکران «یک روز بارانی در نیویورک» را برای سال 2018 لغو و پس از آن قرارداد سه فیلم دیگر را لغو کرد. این مسایل پس از جنجالی که درباره واینستین ایجاد شد، رخ داد.

وکلای آمازون با تاکید بر این که بسیاری از بازیگران از همکاری با آلن در گذشته ابراز تاسف کردند و اعلام کردند در آینده با وی همکاری نخواهند کرد، گفتند این تصمیم گرفته شد. آنها افزودند این مشکلات موجب شد تا آمازون به این نتیجه برسد که در نتیجه این مناقشات هرگز نمی‌توانند سودی از اجرای 4 قرارداد کسب کنند.

کمپانی وودی آلن با اکران بین‌المللی «یک روز بارانی در نیویورک» در پاییز امسال، بیش از 11.5 میلیون دلار کسب کرد. این فیلم هنوز در آمریکا اکران نشده است.

 

منبع: مهر

 

 

منبع: سینما سینما

 

 

دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و بررسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد. ۱۴۰۰