توضیحات
پیشنهادات
نظرات
گزارش خطا
احتمال ضرر 100 میلیون دلاری نسخه جدید «ترمیناتور»
در فیلم احتمال ضرر 100 میلیون دلاری نسخه جدید «ترمیناتور»

آی سینما: شروع بسیار ناامید کننده ششمین فیلم از مجموعه «ترمیناتور» که بار دیگر جیمز کامرون را به عنوان تهیه کننده ارشد و ناظر بالای سر خود داشت، علاوه بر شکست مالی قابل توجه برای استودیوهای پارامونت، اسکای‌دنس و دیزنی می‌تواند ساخت دنباله‌های بعدی این سری را هم مختل کند.

«ترمیناتور: فرجام تاریک» با افتتاحیه ضعیف 29 میلیون دلار در آمریکای شمالی و 102 میلیون دلار در بازار خارجی به یکی از شکست‌های مهم گیشه امسال تبدیل شد. هزینه تولید این فیلم 180 میلیون دلار بوده و بین 80 تا 100 میلیون دلار هم هزینه تبلیغات و پخش جهانی‌اش شده است.

به نوشته ورایتی، اگر «فرجام تاریک» نتواند در هفته‌های آینده به کسب درآمد سر و سامان دهد، پیش‌بینی می‌شود حدود 100 میلیون دلار ضرر در اکران سینمایی فیلم برای سازندگان رقم بخورد. البته بخشی از این ضرر با قراردادهای پخش تلویزیونی و آنلاین و نمایش خانگی جبران خواهد شد.

دو کمپانی پارامونت و اسکای‌دنس همراه با دیزنی (از طریق مالکیت فاکس قرن بیستم) سرمایه لازم برای تولید این فیلم را تامین کردند. این سه کمپانی هریک 30 درصد بودجه را داده‌اند و بقیه پول را هم کمپانی چینی تنسنت تامین کرده است.

کارشناسان گیشه می‌گویند «ترمیناتور: فرجام تاریک» باید حداقل 450 میلیون دلار در کل دنیا بفروشد تا هزینه‌هایش سر به سر شود اما پیش‌بینی آن است که اکران فیلم با رقمی بین 180 تا 200 میلیون دلار به پایان برسد.

حتی حضور آرنولد شوراتزنگر و بازگشت لیندا همیلتن در نقش سارا کانر هم نتوانسته از شکست این فیلم جلوگیری کند و نام جیمز کامرون و کارگردانی تیم میلر (سازنده «ددپول») هم تاثیری بر فرجام شوم جدیدترین فیلم سری «ترمیناتور» نگذاشته است.

 

 

منبع: آی سینما

 

 

دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و بررسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد. ۱۴۰۰