توضیحات
پیشنهادات
نظرات
گزارش خطا
« مرد مورچه ای 3 » با تمام عوامل اصلی ساخته می شود
در فیلم « مرد مورچه ای 3 » با تمام عوامل اصلی ساخته می شود

فیلم سوم از مجموعه «مرد مورچه‌ ای» به کارگردانی پیتون رید ساخته می‌شود.

مارول قصد دارد قسمت سوم از مجموع «مرد مورچه‌ای» را بار دیگر به کارگردانی پیتون رید بسازد. پل راد نیز در نقش ابرقهرمان این فیلم بازی می‌کند و اوانجلینا لیلی و مایکل داگلاس نیز نقش‌های قبلی خود را تکرار خواهند کرد.

به گزارش مووی مگ به نقل از مارول، این در حالی است که جزییات فیلمنامه این قسمت کاملا مخفی نگه داشته شده است، اما گقته می‌شود فیلم همچنان در قلمروی کوانتوم خواهد بود.

هنوز چیزی درباره زمان اکران این فیلم هم گفته نشده اما منابع می‌گویند این فیلم که کوین فیگی تولید آن را برعهده دارد در پایان 2020 فیلمبرداری می‌شود تا سال 2022 راهی سینماها شود.

این یکی از موارد نادری است که مارول کارگردان قسمت‌های پیشین را برای ساخت فیلم بعدی انتخاب کرده است. البته رایان کوگلر هم قرار است برای ساخت ادامه «پلنگ سیاه» برگردد.  مارول همواره از کارگردانی متفاوت برای قسمت‌های دیگر یک فیلم بهره گرفته است.

با این حال درباره رید، این استودیو معتقد است که او با جهان «مرد مورچه‌ای» ارتباط تنگاتنگ پیدا کرده و به همین دلیل می‌خواهد تا او را برای قسمت سوم این سه‌گانه بازگرداند.

درباره راد هم باید گفت که این پنجمین باری است که او در نقش یک قهرمان ظاهر می‌شود. او در دو فیلم قبلی «مرد مورچه‌ای» هم بازی کرده بود و در «کاپیتان آمریکا: جنگ داخلی» و «انتقام‌جویان: پایان بازی» نیز جلوی دوربین رفته بود.

فیلم اصلی «مرد مورچه‌ای» در سال 2015 معادل   519.3 میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرد و قسمت دوم آن یعنی «مرد مورچه‌ای و زنبورک» نیز فروشی 622.7 میلیون دلاری را سال پیش ثبت کرد.

 

منبع: مووی مگ

 

 

دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و بررسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد. ۱۴۰۰