توضیحات
پیشنهادات
نظرات
گزارش خطا
سخنرانی جین فوندا هنگامی که در حال دستگیر شدن بود!
در فیلم سخنرانی جین فوندا هنگامی که در حال دستگیر شدن بود!

جین فوندا بازیگر سرشناس آمریکایی که برای سومین بار حین برگزاری تظاهرات حامیان محیط زیست در مقابل مجلس نمایندگان در پایتخت آمریکا دستگیر شد، شرکت کنندگان مراسم اهدای جوایز بافتا لس آنجلس را غافلگیر کرد.

قرار بود جایزه استنلی کوبریک عصر جمعه در هتل بورلی هیلتون لس آنجلس به فوندا اهدا شود و او به دلیل شرکت در تظاهرات در واشنگتن دی‌سی در همان روز نتوانست در مراسم شرکت کند. اما در مراسم شهر لس آنجلس ویدیوی سخنرانی پذیرش جایزه او همزمان با دستگیر شدن پخش شد.

او در این ویدیو می‌گوید: «خیلی مفتخرم. باورم نمی‌شود. خیلی سپاسگزارم. خیلی هیجان دارن و متاسفم که آنجا نیستم. شاید شنیده باشید که من دستگیر شده‌ام.»

او همچنین در این ویدیو می‌گوید تصمیم گرفته چند ماه در واشنگتن بماند تا هر هفته وضعیت اضطراری محیط زیست را با شرکت در تجمع اعتراضی مقابل کنگره آمریکا یادآوری کند.

بعد از این صحبت‌های جین فوندا بلافاصله صحنه‌های حضور او در تظاهرات مقابل کنگره پخش شد که می‌گوید: «این یک بحران است. نه فقط در اینجا، بلکه در کل دنیا.»

بعد هم تصویر او با دستبندی که هنگام دستگیری به دستانش زده شده بود، پخش شد که در آن رو به دوربین فریاد می‌زند: «ممنون بفتا. بفتا، ممنونم که جایزه استنلی کوبریک برای موفقیت در سینما را به من دادید. ببخشید که آنجا نیستم. خیلی مفتخرم.»

از سه هفته پیش فوندا همراه با فعالان محیط زیست مقابل ساختمان کنگره آمریکا می‌رود و طبق مقررات دستگیر می‌‌شود. او این کار را برای جلب توجه بیشتر به وضعیت نامساعد اقلیمی و گرمایش زمین انجام می‌دهد.

 

منبع: مووی مگ

 

 

دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و بررسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد. ۱۴۰۰