توضیحات
پیشنهادات
نظرات
گزارش خطا
مخالفت اسکارلت جوهانسون با اسکورسیزی بر سر مارول
در فیلم مخالفت اسکارلت جوهانسون با اسکورسیزی بر سر مارول

اسکارلت جوهانسون بازیگر سرشناس دنیای هالیوود در یک اظهار نظر جالب اعلام کرده که علاقه زیادی به سری فیلمهای مارول دارد و قسمت جدید این فیلم نیز بی نظیر است.

به گزارش انتخاب، اسکارلت جوهانسون می گوید فیلم جدید مارول یک فیلم شگفت انگیز و کاملاً زنانه “انفجاری و غیرقابل توقف” است.

این بازیگر 34 ساله ، ضمن تبلیغ این فیلم گفت: “بسیاری از مردها ناراحت می شوند که فیلیمی با محوریت قهرمان زن ببینند و در نتیجه نسبت به این نوع فیلمها موضع گیری منفی دارند. با این وجود این فیلم(مارول) بی نظیر است.” اسکارلت جوهانسون که بارها در فیلمهایی با محوریت قهرمان زن بازی کرده رشد فیلمهایی اینچنینی را یک نقطه عطف بزرگ در فیلمسازی هالیوود می داند.

بری لارسون یکی از ستارگان فیلم نیز ضمن سپاس از اسکارلت جوهانسون گفت که امیدوار است این فیلم در نمایش جهانی نیز موفق باشد. لارسون ادامه داد: “این فرصتی برای ما بود که یک قهرمان زن داشته باشیم.این نفس تازه باعث می شود تعداد فیلم های با قهرمانان زن بیشتر شود. ”

اما با این وجود همه سینماگران از فیلمهایی مثل مارول خوششان نمی آید. برای مثال مارتین اسکورسیزی کارگردان سرشناس هالیوودی که این روزها فیلم “مرد ایرلندی” را روی پرده سینماها دارد نظری کاملا منفی دارد. او اخیرا گفته است: “سالن‌های سینما شهربازی شده‌اند. همه آنها(فیلمهای قهرمانی مثل مارول) خوب و بامزه هستند؛ ولی نباید همه چیز را تصرف کنند. به هر حال برای کسانی که از این گونه فیلم‌ها لذت می‌برند، چنین آثاری خوب هستند.با علم به اینکه اکنون وارد چه چیزی می‌شوند. کاری که می‌کنند را تحسین می‌کنم. این سینمای من نیست. به همین سادگی نیست. نوع دیگری از مخاطب را می‌آفرینند که فکر می‌کنند سینما این است.”

به نظر می رسد اسکورسیزی معتقد است فیلمهایی مثل مارول سطح انتظار مخاطبان از سینمای واقعی را پایین می آورد.

 

 

منبع: بانی فیلم

 

 

دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و بررسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد. ۱۴۰۰