توضیحات
پیشنهادات
نظرات
گزارش خطا
“جوکر” در فرانسه هم رکورد زد
در فیلم “جوکر” در فرانسه هم رکورد زد

فیلم جوکر ساخته تاد فیلیپس که درجشنواره ونیز توانست شیر طلایی را بدست آورد در فرانسه از چهارشنبه 9 اکتبر روی پرده آمد وتمام رکوردهای روزهای اول یک فیلم دراین کشور شکست.

به گزارش سینماسینما، در پنج روز اول این فیلم بیش از یک میلیون وسیصد وپنجاه هزار تماشاگر را راهی سالن های فرانسه کرد که تمام کارشناسان فرانسوی را حیرت زده کرده است. این فیلم با تعداد سالنهای محدود – 630 -سالن بنمایش درآمد که معمولا فیلم های بزرگ آمریکایی بین 700 تا 900 سالن را در هفته های اول در فرانسه به خو اختصاص می‌دهند.

همچنین در خبر هفته نامه فیلم فرانسه آمده است که جوکر تاکنون بیش از پانصد میلیون دلار درجهان فروش داشته است. تهیه کننده منتظر مهم ترین بازار این فیلم در کشور چین است که این کشور بیش از یک میلیارد وپانصد میلیون جمعیت دارد. البته قرار نیست همه چینی ها به دیدن این فیلم بروند. در رابطه با جوایز اسکار سال 2020، همه مفسران سینمایی پیش بینی می کنند که جوکر جوایز زیادی در این مراسم خواهد گرفت و به ویژه بازیگر اول آن خواکین فینیکس شایستگی بسیاری برای کسب این جایزه دارد.

لازم به یادآوری است که جوکر با بودجه محدود 55 میلیون دلار تهیه شده که برای سینمای هالیوود بودجه نسبتا کوچکی به حساب می‌آید.

 

 

منبع: سینما سینما

 

 

دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و بررسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد. ۱۴۰۰