توضیحات
پیشنهادات
نظرات
گزارش خطا
رکوردشکنی تاریخی «جوکر» در گیشه
در فیلم رکوردشکنی تاریخی «جوکر» در گیشه

آی سینما: چند هفته جنجال و اخبار منفی درباره خشونت آمیز بودن «جوکر» نتوانست مقابل موفقیت این ساخته تاد فیلیپس در گیشه بایستد و این فیلم رکورد فروش روز اول در ماه اکتبر را شکست. «جوکر» فقط در روز جمعه حدود 40 میلیون دلار فروخت.

این فیلم با بازی یواکین فینکس در نقش مردی روان پریش که به تدریج به خطرناک‌ترین مجرم گاتام سیتی تبدیل می‌شود و با درجه بندی سنی R (محدود شده برای نوجوانان) اکران شده، بر اساس پیش بینی‌ها تا پایان یکشنبه رقم قابل توجه 92 میلیون دلار از گیشه آمریکای شمالی کسب می‌کند.

برآوردها نشان می‌دهد که کمترین و بیشترین میزان فروش اولین آخر هفته «جوکر» بین 80 تا 95 میلیون دلار خواهد بود اما قطعی است که «ونوم» (با افتتاحیه 80.3 میلیون دلار فروش سه روز نخست) را شکست می‌دهد و عنوان بهترین افتتاحیه در ماه اکتبر را به نام خود می‌زند.

قرار دادن یک ضدقهرمان تشنه خشونت باعث شد هشدارهایی درباره احتمال بروز خشونت بعد از نمایش فیلم داده شود و بخصوص خانواده‌های کشتار سال 2012 در سالن سینمایی در شهر آرورا از اکران «جوکر» ابراز نگرانی کردند.

این فیلم در جشنواره فیلم ونیز اولین بار به نمایش درآمد و جایزه شیر طلایی این جشنواره را به خود اختصاص داد و تحسین منتقدان را هم برانگیخت.

«جوکر» همچنین در خارج از آمریکای شمالی هم موفق بوده و طی دو روز نمایش بیس از 57 میلیون دلار درآمد کسب کرده است.

 

 

منبع: آی سینما

 

 

دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و بررسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد. ۱۴۰۰