توضیحات
پیشنهادات
نظرات
گزارش خطا
نظرسنجی جدید صدا و سیما منتشر شد / مخاطبین شبکه های داخلی 4 برابر شبکه های ماهواره ای است!
در فیلم نظرسنجی جدید صدا و سیما منتشر شد / مخاطبین شبکه های داخلی 4 برابر شبکه های ماهواره ای است!

در تازه‌ترین نظرسنجی مرکز تحقیقات سازمان صداوسیما اعلام شده است، 81 درصد از مردم کشور، بیننده فیلم و سریال‌های تلویزیونی از شبکه‌های داخلی و خارجی هستند که در این میان، جمعیت تماشاگران سیمای جمهوری اسلامی، تقریبا 4 برابر کسانی است که شبکه‌های ماهواره‌ای را دنبال می‌کنند.

به گزارش مووی مگ به نقل از خبرآنلاین، مرکز تحقیقات سازمان صداوسیما، نتایج تازه‌ترین نظرسنجی خود را منتشر کرد. بر اساس این نظرسنجی، در مقابل 50.1 درصد مردم که فقط فیلم و مجموعه‌های تلویزیونی شبکه‌های داخلی را می‌بینند، 13.5 درصد از مردم، بیشتر تماشاگر فیلم‌ها و سریال‌های شبکه‌های ماهواره‌ای هستند.

در این نظرسنجی، میزان استفاده مردم از سیمای جمهوری اسلامی و سایر رسانه‌ها مقایسه شده است که بر اساس آن در زمینه فیلم و سریال، 81 درصد از مردم سراسر کشور، بیننده فیلم و سریال از تلویزیون جمهوری اسلامی یا سایر رسانه‌ها هستند و 50.1 درصد مردم هم فقط فیلم و سریال را از سیمای جمهوری اسلامی دنبال می‌کنند.

بر اساس این نظرسنجی، 22.1 درصد از مردم کشور، فیلم و سریال را هم از سیمای جمهوری اسلامی و هم از سایر رسانه‌ها دنبال می‌کنند و 8.8 درصد هم فقط بیننده فیلم و سریال از سایر رسانه‌ها هستند.

میانگین تماشای فیلم و سریال از سیمای جمهوری اسلامی ایران در شبانه روز یک ساعت و 47 دقیقه است؛ در حالی که میانگین تماشای فیلم و سریال از سایر رسانه‌ها در شبانه‌روز بر اساس این نظرسنجی، 40 دقیقه به دست آمده است.

در میان شبکه‌های مختلف تلویزیونی، فیلم و سریال‌های شبکه‌های سه، یک، آی فیلم، دو و شبکه استانی، بیشترین هوادار را دارند.

37.9 درصد از مردم بیشتر از شبکه سه، 26 درصد بیشتر از شبکه یک، 21.1 درصد بیشتر از شبکه آی فیلم، 11.1 درصد بیشتر از شبکه دو و 10.3 درصد بیشتر ازشبکه استانی، فیلم و سریال تلویزیونی می‌بینند.

بر اساس این نظرسنجی 13.5 درصد از مردم بیشتر از ماهواره ،7.7 درصد بیشتر از شبکه نمایش خانگی ،7.6 درصد بیشتر از تلفن یا رایانه همراه خود و 5.7 درصد هم از سایت های اینترنتی برای دیدن فیلم و سریال مورد نظر خود استفاده می‌کنند.

 

 

منبع: مووی مگ

 

 

دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و بررسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد. ۱۴۰۰