توضیحات
پیشنهادات
نظرات
گزارش خطا
حضور جیمز کامرون در پشت صحنه دنباله‌های فیلم آواتار با دوربین 3D
در فیلم حضور جیمز کامرون در پشت صحنه دنباله‌های فیلم آواتار با دوربین 3D

 

با اینکه در آبان سال گذشته مراحل فیلم‌برداری و تولید صحنه‌های بازیگران اصلی دنباله‌های فیلم Avatar (آواتار) به پایان رسید، اما مراحل فیلمبرداری و تولید این فیلم‌ها ادامه دارد و حتی شاهد اضافه شدن بازیگران بیشتری به پروژه نیز بوده‌ایم. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تصویر جدیدی از پشت صحنه فیلمبرداری دنباله‌های فیلم آواتار منتشر شده است. در این تصویر که توسط صفحه رسمی این مجموعه در توییتر منتشر شده، شاهد حضور جیمز کامرون، کارگردان هر چهار دنباله هستیم که در حال حمل یک دوربین سه بعدی (3D) برای فیلمبرداری یک صفحه از فیلم است که محیط در حال فیلمبرداری، یک محیط آبی است که اطراف آن شاهد آتش هستیم که به‌صورت دیجیتالی قرار است اضافه شود. این تصویر جالب توسط جان لاندو، تهیه کننده مجموعه فیلم Avatar گرفته شده که یک روز دیگر از مراحل فیلمبرداری این فیلم‌های مورد انتظار را نشان می‌دهد. شما در ادامه می‌توانید این تصویر را مشاهده کنید:

جیمز کامرون در پشت صحنه دنباله‌های فیلم Avatar

سام ورتینگتن، زویی سالدانا، کیت وینسلت، استفن لانگ، سیگورنی ویور، سی.سی.اچ. پاوندر، کلیف کرتیس، دیلیپ رائو، ژول دیوید مور، مت جرالد، اونا چاپلین، جیمی فلاترز، بریتین دالتون، ترینیتی بلیس، بیلی باس، فیلیپ گلجو، دوئن ایوانز جونیور، برندان کاول، وین دیزل، میشل یئو، جامین کلمنت و جک چمپیون، دیگر بازیگرانی هستند که در چهار دنباله فیلم Avatar حضور دارند و به ایفای نقش پرداخته‌اند. علاوه بر کارگردانی، کامرون به‌همراه جاش فریدمن، ریک جافا، آماندا سیلور و شین سالرنو، وظیفه نوشتن هر چهار دنباله فیلم آواتار را نیز بر عهده دارند.

فیلم Avatar 2 (آواتار 2) در تاریخ 17 دسامبر 2021 (26 آذر 1400)، فیلم Avatar 3 (آواتار 3) در تاریخ 22 دسامبر 2023 (1 دی 1402)، فیلم Avatar 4 (آواتار 4) در تاریخ 19 دسامبر 2025 (28 آذر 1404) و فیلم Avatar 5 (آواتار 5) در تاریخ 17 دسامبر 2027 (26 آذر 1406)، به‌روی پرده‌های سینما خواهند رفت.

 

 

منبع: زومجی

 

 

دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و بررسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد. ۱۴۰۰