توضیحات
پیشنهادات
نظرات
گزارش خطا
«پیلوت»، موفق ترین فیلم نورسیده اکران
در فیلم «پیلوت»، موفق ترین فیلم نورسیده اکران

بانی فیلم، گروه سینمای ایران: از چهارشنبه گذشته اکران چهار فیلم در سینماهای کشور آغاز شده که از این میان یک درام اجتماعی موفق تر از رقبایش ظاهر شده است.

«پیلوت»، «درخونگاه»، «سال دوم دانشکده من» و «آبی به رنگ آسمان» چهار فیلمی هستند که نمایش عمومی آنها از چهارشنبه گذشته آغاز شده است. از این میان «پیلوت» ساخته ابراهیم ابراهیمیان که 24 سینما در تهران و 35 سینما در شهرستانها دارد، تا عصر امروز جمعه 12 مهر 98 به رقم فروش 170 میلیون و 299 هزار تومان رسیده است. فیلم اگرچه یک درام اجتماعی است، اما به نظر می رسد سازندگان در آنونس منتشر شده از فیلم که در تلویزیون هم دیده می شود، با بهره گیری خفیف از پتانسیل کمدی بازیگرانش از جمله جواد عزتی، حمیدرضا آذرنگ و سعید آقاخانی تا حدودی قصد شبه کمدی جلوه دادن آنرا دارند تا از اقبال گیشه ای این ژانر هم منتفع شوند! حال آنکه با توجه به نقاط قوت فیلم شاید لزومی هم به اجرای این تمهید نباشد.

«درخونگاه» ساخته سیاوش اسعدی با 28 سینما در تهران و 15 سینما در شهرستانها تاکنون بیش از 100 میلیون در سه روز فروخته که افتتاحیه قابل قبولی است.

«سال دوم دانشکده من» آخرین فیلم اکران شده رسول صدرعاملی اما به اندازه دو فیلم نوآمده قبلی خوش شانس نبوده و تنها حدود 54 میلیون تومان فروخته است. این فیلم 28 سینما در تهران و 57 سالن در شهرستانها دارد.

مستند «آبی به رنگ آسمان» که مروری بر تاریخ باشگاه استقلال ایران از زمان تاسیس تا به امروز به روایت ستاره های مطرح سینماست نیز با 18 سالن در تهران و یک سالن در شهرستانها تاکنون 1019 نفر را به سالنها کشانده و حدود 16 میلیون تومان فروخته است.

 

 

منبع: بانی فیلم

 

 

دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و بررسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد. ۱۴۰۰