توضیحات
پیشنهادات
نظرات
گزارش خطا
نفرت مدیر عامل افسانه ای اپل از فیلم « مرد آهنی 2 »
در فیلم نفرت مدیر عامل افسانه ای اپل از فیلم « مرد آهنی 2 »

به تازگی روشن شده که استیو جابز از «مرد آهنی 2» نفرت داشت و این امر را به مسئولان مارول منتقل کرده بود.

به گزارش مووی مگ به نقل از مهر، در حالی که «انتقام‌جویان: پایان بازی» پایانی بر مجموعه فیلم‌هایی بوده که در 10 سال اخیر راهی سینماها شده‌اند و در مجموع 20 فیلم از این مجموعه روی پرده‌ نقره‌ای رفته است، اکنون کمپانی مارول آماده می شود تا فاز چهارم این پروژه را با «بیوه سیاه» و «ابدی‌ها» شروع کند.

با این حال باب ایگر مدیر عامل دیزنی که اخیرا کتابی منتشر کرده است، در کتابش آورده است که استیو جابز مدیرعامل موفق اپل از «مرد آهنی 2» متنفر بود.

در این فیلم رابرت داونی جونیرو بار دیگر در نقش ابرقهرمان مشهور ظاهر شده بود و با وجود استقبال شدید از فیلم اول این مجموعه، این فیلم با نظرهای مثبتی روبرو نشد. در میان افراد زیادی که با این فیلم موافق نبودند استیو جابز جای داشت که که به باب ایگر گفته بود این فیلم مزخرف بود.

در کتاب باب ایگر مدیر عامل دیزنی که با عنوان «گردش یک عمر: درس‌هایی از 15 سال مدیرعاملی والت دیزنی» مشخص شده که خود جابز با ایگر تماس گرفته و گفته است این فیلم یک فاجعه بوده است.

ایگر در کتاب خود نوشته است: وقتی «مرد آهنی 2» بیرون آمد، استیو پسرش را برای دیدن فیلم به سینما برد و روز بعد با من تماس گرفت و گفت: دیشب رید را برای دیدن «مرد آهنی 2» بردم. افتضاح بود.

«مرد آهنی 2» ماه می سال 2010 توسط پارامونت اکران شد. در آن مقطع باب ایگر یکی از اعضای دیزنی و استیو جابز نیز یکی از سهامداران دیزنی بود که در هنگام تصمیم گیری‌های بزرگ از او اظهار نظر می‌شد از جمله تصمیم‌گیری برای خرید مارول استودیوز در سال 2009.

این دنباله هم یک سال پس از خریداری شدن مارول توسط دیزنی راهی سینماها شده بود.

با وجود نقدهای جدی، «مرد آهنی 2» هم با موفقیت زیادی روبرو و به یکی از شخصیت‌های مشهور جهان داستانی مارول بدل شد.

البته ایگر اذعان کرده که حق با جابز بود اما فروش «مرد آهنی 2» از فیلم اول هم بیشتر بود و به فروش 620 میلیون دلاری دست یافت، در حالی که قسمت اول در تابستان سال 2008 فروش 585 میلیون دلاری را به دست آورده بود.

بخش دیگری از این کتاب یکی دو هفته پیش خبرساز شد و آن اظهار نظر ایگر مبنی بر این بود که اگر جابز اینقدر زود از دنیا نرفته بود دیزنی و اپل با هم ادغام می‌شدند.

باب ایگر همکلاسی استیو جابز و رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت والت دیزنی و عضو هیات مدیره شرکت اپل است.

 

منبع: مووی مگ

 

 

دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و بررسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد. ۱۴۰۰