توضیحات
پیشنهادات
نظرات
گزارش خطا
آرون آیزنبرگ، بازیگر سریال Star Trek، در سن 50 سالگی درگذشت
در فیلم آرون آیزنبرگ، بازیگر سریال Star Trek، در سن 50 سالگی درگذشت

آرون آیزنبرگ، بازیگر و عکاس آمریکایی که بسیاری وی را با نقش‌آفرینی در سریال Star Trek: Deep Space Nine (پیشتازان فضا: دیپ اسپیس ناین) می‌شناسند، شنبه هفته گذشته و در سن 50 سالگی درگذشت. خبر فوت آرون آیزنبرگ را همسر وی در پستی در فیسبوک اعلام کرد. علت فوت این بازیگر اعلام نشده، اما طبق برخی اخبار، وی دو مرتبه عمل پیوند کلیه در سال 2015 داشته است و شاید نارسایی کلیوی علت اصلی فوت این بازیگر باشد.

Aron Eisenberg

ملیسا لانگو، همسر آرون آیزنبرگ در پست فیسبوک خود چنین نوشته است:

آرون خردمند، فروتن، سرزنده و باروحیه بود. هرگز دیگر نوری همچون آرون نخواهد آمد. زیبایی‌ای که آرون داشت و میراثی که وی از خود به‌جای گذاشت، در کلمات نمی‌گنجند. عاشقانه او را دوست دارم و تا ابد دلتنگ او خواهم بود. باید بگویم در این لحظه نمی‌دانم که چطور باید بدون آرون زندگی کنم.

سریال Star Trek: Deep Space Nine بین سال‌های 1993 تا 1999 و در 7 فصل و در مجموع 176 قسمت پخش شد و آرون آیزنبرگ نقش شخصیت ناگ را در این سریال ایفا می‌کرد و در اکثر قسمت‌های این سریال علمی تخیلی حضور داشت.

 

 

 

منبع: زومجی

 

 

دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و بررسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد. ۱۴۰۰