توضیحات
پیشنهادات
نظرات
گزارش خطا
صحبت های کیانو ریوز درباره ماتریکس 4 / بسیار جذاب و جاه طلبانه است!
در فیلم صحبت های کیانو ریوز درباره ماتریکس 4 / بسیار جذاب و جاه طلبانه است!

کیانو ریوز وعده دارد که قسمت چهارم فیلم "ماتریکس" بسیار جذاب و جاه‌طلبانه باشد و طرفداران را به وجد بیاورد.

پس از آن که مشخص شد کیانو ریوز در قسمت چهارم ماتریکس بازی می‌کند، بسیاری از افراد برای تماشای این فیلم لحظه شماری می‌کنند. اکنون کیانو ریوز نیز در مصاحبه‌ای پرده از جذابیت‌های ویژه قسمت جدید برداشته است.

به گزارش مووی مگ به نقل از انتخاب، بر اساس اطلاعاتی که از پیش داریم قرار است کیانو ریوز بار دیگر در قامت کاراکتر پیشین خود یعنی "نئو" وارد فیلم شود. اکنون وی در یک مصاحبه جدید درباره دنباله این مجموعه فیلم ها گفته است که فیلمنامه قسمت جدید را خوانده است و تماشاگران می‌توانند انتظار یک قسمت فوق العاده جذاب را داشته باشند.

ریوز در خصوص قسمت جدید می‌گوید که بسیار هیجان زده است و این قسمت جاه‌طلبانه و بسیار جذاب است درست همانطور که باید باشد.

این یک نقل قول بسیار جالب توجه است که می‌تواند توجه مخاطبان را به سمت خود معطوف کند. یکی از مهمترین انتظارات مخاطبان در خصوص قسمت چهارم، حجم جلوه‌های ویژه است. درواقع مخاطبان تمایل دارند در قسمت چهارم شاهد جلوه‌های ویژه قوی‌تری نسبت به قسمت‌های پیشین باشند.

در کنار جلوه‌های ویژه باید دید ترکیب بازیگران جدید ماتریکس چگونه خواهد بود. گرچه حضور ریوز قطعی شده و پیشبینی می‌شود بازیگرانی مثل کری آن ماوس نیز در این قسمت حضور داشته باشند. با توجه به گذشت دو دهه از قسمت نخست این مجموعه، تماشاگران و طرفداران ماتریکس انتظار یک قسمت چهارم بسیار قوی را دارند. باید دید اینگونه خواهد بود یا خیر.

 

منبع: مووی مگ

 

 

دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و بررسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد. ۱۴۰۰