لاست، 15 سال بعد...
لاست، 15 سال بعد...
لاست، 15 سال بعد...
7
100%
تماشا
توضیحات
پیشنهادات
نظرات
گزارش خطا
لاست، 15 سال بعد...
در فیلم لاست، 15 سال بعد...

آی سینما: پانزده سال پیش در چنین روزی، در 22 سپتامبر سال 2004 اولین قسمت از سریال «لاست» (گمشده) روی آنتن رفت و به نوعی روند سریال سازی برای صنعت تلویزیون را تغییر داد و در دوران جدید به یکی از اولین مجموعه‌های تلویزیونی تبدیل شد که چیزی فراتر و در حد یک پدیده بود.

چند ماه پیش پایان بندی سریال «بازی تاج و تخت» جنجالی و با خشم هوادارانش روبه‌رو شد. اما شاید نخستین بار پایان بندی «لاست» بود که مشابه چنین واکنش‌هایی را برانگیخت و میلیون‌ها نفر در سراسر جهان را سرخورده کرد.

«لاست» محصول شبکه ای‌بی‌سی در دورانی ساخته و پخش شد که از شبکه‌های آنلاین و استریم مانند نتفلیکس خبری نبود. اما این سریال به نوعی یکی از اولین پرچم‌داران ورود محصولات تلویزیونی به عصر دیجیتال شد. 

به علاوه این محصول پرطرفدار نشان داد چگونه می‌توان با تولید بزرگ‌تر از روند معمول آثار تلویزیونی و خلق داستانی پیچیده (که هنوز بر سر رمزگشایی آن بین بینندگان اختلاف نظر وجود دارد) قدرت جذب و نگه داشتن تماشاگران را افزایش داد.

امروز شاید طرفداران سریال‌های جدید حتی نام این سریال و شخصیت‌هایش مانند جک، سایر، کیت و جان لاک را هم نشنیده باشند. اما کسانی که ماجرای سقوط پرواز شماره 815 در جزیره ناشناخته را دیده‌اند، هنوز کمپانی دارما، هیولای دودی، دیگران و سایر جزئیات «لاست» را در ذهن دارند.

لحظاتی از اولین فصل این سریال را در بالای صفحه ببینید.

 

 

منبع: آی سینما

دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و بررسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد. ۱۴۰۰