توضیحات
پیشنهادات
نظرات
گزارش خطا
ریچارد لینکلیتر فیلم بعدی‌اش را طی 20 سال می‌سازد
در فیلم ریچارد لینکلیتر فیلم بعدی‌اش را طی 20 سال می‌سازد

آی سینما: ریچارد لینکلیتر که درام «پسرانگی» را در یک دوره 12 ساله ساخته بود، حالا آماده می‌شود با همین روش فیلم دیگری را کارگردانی کند. او قرار است اقتباسی از نمایش موزیکال «با شادمانی چرخ می‌زنیم» (Merrily We Roll Along) را طی 20 سال بسازد.

این نمایشنامه اولین بار در سال 1934 به قلم جرج اس. کافمن و ماس هارت منتشر شد اما وقتی روی صحنه رفت، شکست خورد. در اوایل دهه 1980 جرج فرث کتابی بر اساس این نمایشنامه نوشت که با موسیقی و ترانه‌های استیون ساندهایم عرضه شد و موفقیت خیره کننده‌ای به دست آورد و از 1981 به بعد بارها در برادوی در قالب تئاتر موزیکال روی صحنه رفت.

لینکلیتر قصد دارد همین نسخه موزیکال را که داستانش طی سال‌های 1957 تا 1976 می گذشت به فیلم سینمایی تبدیل کند. بنی فلدستین، بن پلت و بلیک جنر نقش‌های اصلی فیلم او را بازی خواهند کرد.

این کارگردان پیشروی آمریکایی درباره تصمیم خود برای ساخت چنین پروژه‌ای گفت: «اولین بار در دهه 1980 «با شادمانی چرخ می‌زنیم» را دیدم و عاشقش شدم و جایی بهتر از دنیای موزیکال ساندهایم وجود ندارد که بخواهم 20 سال آینده را در آن بگذرانم. ورود به این تجربه چندین ساله را دست کم نگرفته‌ام. به نظر می‌آید که بهترین راه یا درواقع تنها راه برای تبدیل این داستان به فیلم همین باشد تا حق مطلب ادا شود.»

لینکلیتر همراه با جینجر اسلج، جیسون بلوم و جاناتان شرمن این فیلم را برای کمپانی بلوم‌هاوس تهیه خواهد کرد. 

او «پسرانگی» را با بازی ایتان هاوک، پاتریشیا آرکت و الار کولترن طی 12 سال ساخت که در چندین رشته نامزد اسکار شد و باعث شد آرکت جایزه بازیگر نقش مکمل زن را به دست بیاورد.

 

 

منبع: آی سینما

 

 

دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و بررسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد. ۱۴۰۰