context.title.en
7.3 IMDB
درام |
معمایی
2018 -
English -
USA
رده سنی: TV-14
تماشا
قسمت ها
توضیحات
عوامل
پیشنهادات
نظرات
توضیحات
لیست مسافران
Manifest

پس از اینکه پرواز شماره 828 بعد از یک پرواز مشکل‌دار اما نسبتا روتین، به زمین مینشیند، سرنشینان و خدمه این هواپیما متوجه می‌شوند که چند ساعتی که آنها در پرواز بوده‌اند، در حقیقت چند ساعت نبوده و 5 سال از عمر زمین گذشته است. در طی این پنج سال همه این سرنشینان و خدمه مرده اعلام شده‌اند. همه فکر میکنند که شاید شانس دوباره‌ای به آنها داده شده باشد، اما هر چه زمان سپری می‌شود رازهای تاریک بیشتری برملا می‌شود و آنها متوجه می‌شوند که بی دلیل به این دنیا بازنگشته‌اند...

سریال مانیفست (Manifest) توانست در فصل اول خود به مقام‌های بزرگی دست پیدا کند و در رده‌ی پرامتیازترین سریال اسکریپت‌شده‌ی سال‌های 2018 و 2019 قرار بگیرد، شبکه‌ی NBC نیز تصمیم به ادامه‌ی این سریال گرفت (باتوجه‌به گزارش وب‌سایت هالیوود ریپورتر)
با اینکه این سریال در زمان پخش خود از طرف منتقدان امتیازات متناقض و مجموعاً متوسطی دریافت کرد، اما به نظر می‌رسد که بینندگان شیفته‌ی راز پرواز شماره‌ی 828 و درام شخصیت‌هایش شدند. پایلوت سریال مانیفست که در سپتامبر سال پیش پخش شد، توانست به پربیننده‌ترین قسمت در مقایسه با سایر سریال‌های پخش‌شده در پاییز تبدیل شود و هر هفته با انتشار قسمتی جدید، حدود 12.61 میلیون بازدید دریافت کند . این مقدار بازدید گرچه به‌معنی شست رکوردهای ثبت‌شده‌ی قبلی نیست ، اما باعث می‌شود تا این سریال مجموعاً از نظر تعداد بازدید در رتبه‌ی دوم بعد از سریال FBI ساخت شبکه‌ی CBS قرار بگیرد .

عوامل
Athena Karkanis
Athena Karkanis
J.R. Ramirez
J.R. Ramirez
Josh Dallas
Josh Dallas
Melissa Roxburgh
Melissa Roxburgh
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود
logo-samandehi

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و برسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد.