توضیحات
پیشنهادات
نظرات
گزارش خطا
آمازون صحنه های زننده سریال جدید اَبَرقهرمانی اش را حذف کرد!
در فیلم آمازون صحنه های زننده سریال جدید اَبَرقهرمانی اش را حذف کرد!

سریال جدید ابرقهرمانی آمازون پرایم پر است از صحنه‌های زننده، اما لحظاتی زننده‌تر در اپیزود دوم وجود داشته که به اصرار شبکه حذف می‌شود.

به گزارش مووی مگ به نقل از 30 نما،  سریال "پسران" (The Boys) آمازون پرایم نگاهی نو انداخته به دنیای ابرقهرمانان کتاب‌های مصور، اما تمامی صحنه‌های فیلمبرداری شده به نسخه‌ی نهایی راه نیافتند. "اریک کریپکی" یکی از نویسندگان سریال "پسران" به تازگی ادعا کرده است که آمازون یکی از صحنه‌های مربوط به شخصیت "هوملندر" با بازی "آنتونی استار" را حذف کرده است.

کریپکیکریپکی می‌گوید یکی از صحنه‌ها در داستان اپیزود دوم نقش مهمی داشته و تأسف می‌خورد که آمازون در نهایت تصمیم گرفت آن را در نسخه‌ی نهایی جای ندهد. او می‌گوید: "آمازون فکر می‌کرد این کار لزومی ندارد. اما به نظر من روان شخصیت را شرح می‌داد. شاید این تنها جدالی بود که در فصل اول پیروز نشدم."

در "پسران"، "الیزابت شو"، "دامنیک مک‌الیوگات"، "چیس کرافورد"، "جک کوید" و "کارل اوربان" نیز نقش‌آفرینی می‌کنند. ذات زننده‌ی سریال موجب شد منتقدین نظرات دوگانه‌ای در موردش مطرح کنند، اما اغلب آنان پایان سریال را امیدوارکننده خواندند. آمازون پیش از پخش فصل اول اعلام کرد که فصل دوم را هم به تولید می‌رساند.

"پسران" بنابر ادعای آمازون تنها پس از گذشت دو هفته به یکی از پربیننده‌ترین سریال‌های شبکه تبدیل شده است. "جنیفر سالکه" مدیر استودیوی آمازون در این باره می‌گوید: "ما بسیار خرسندیم که "پسران" پس از گذشت دو هفته، از لحاظ تعداد بیننده فراتر از انتظارات ظاهر و به یکی از پربیننده‌ترین سریال‌های اریجینال آمازون تبدیل شده است. این مسئله شور و هیجان ما را همزمان با آغاز مراحل اول تولید فصل دوم بالا می‌برد."

کریپکه در مورد موفقیت سریال می‌گوید: "بسیار خوشحالم که فصل اول با واکنش‌های مثبت مواجه شد. این موفقیت در اصل باعث می‌شود برای فصل دوم سخت‌تر تلاش کنم و تکانی بیشتری به خود دهم. دوست ندارم فصل دوم عظیم‌تر باشد بلکه می‌خواهم عمیق‌تر شود. می‌خواهم فصلی شخصیت-محورتر، دیوانه‌وارتر، قوی‌تر و پیچیده‌تر باشد. تنها هدف من این است که فصل دوم بهتر از فصل اول شود."

تاکنون 72 جلد از کامیک منبع الهام سریال منتشر شده بنابراین داستان‌های بسیاری برای روایت وجود دارند. آمازون اخیراً به خاطر کنسل کردن تولید سریال‌های جدید خود از جمله "همیشه" (Forever)، "رومانوف‌ها" (Romanoffs) و "برای جوانمرگ شدن زیادی پیر بودن" (Too Old to Die Young) با انتقادات زیادی روبرو شده بود. سریال ابرقهرمانی "تیک" (The Tick) آمازون نیز پس از دو فصل کنسل اعلام شده بنابراین هواداران "پسران" هم علی‌رغم تمدید زودهنگام فصل دوم به سرنوشت مشابهی دچار شود.

 

 

منبع: مووی مگ

 

 

دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و بررسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد. ۱۴۰۰