توضیحات
پیشنهادات
نظرات
گزارش خطا
جدول فروش هفتگی انگلستان: دومین صدرنشینی متوالی Fire Emblem: Three Houses
در فیلم جدول فروش هفتگی انگلستان: دومین صدرنشینی متوالی Fire Emblem: Three Houses

به رسم هر هفته، جدید‌ترین گزارش از فروش بازی‌ها در انگلستان منتشر شده است که براساس آن، بازی Fire Emblem: Three Houses این هفته هم درست مثل هفته پیش، در صدر جدول فروش هفتگی انگلستان دیده می‌شود. نسخه جدید فایر امبلم هفته گذشته کارش را در رتبه نخست جدول آغاز کرد و این هفته هم این روند را ادامه داده است. در رتبه دوم جدول، شاهد صعود سه پله‌ای فیفا 19 هستیم که با در نظر داشتن انتشار نسخه جدید این مجموعه در مهر ماه، عملکرد جالبی برای آن به‌نظر می‌رسد. 

رتبه سوم جدول این هفته، درست مثل هفته گذشته در اختیار بازی Crash Team Racing Nitro-Fueled قرار دارد و در رتبه چهارم هم Super Mario Maker 2 جایگاه هفته پیش خودش را تکرار کرده است. اما در رتبه پنجم، شاهد یک بازی ورزشی دیگر از الکترونیک آرتز یعنی Madden NFL 20 هستیم که توانسته در هفته اول انتشارش در این رتبه قرار بگیرد. رتبه شِشُم در اختیار بازی GTA V قرار دارد که توانسته یک پله هم نسبت به هفته گذشته صعود داشته باشد. در رتبه هفتم بازی Mario Kart 8 Deluxe با یک پله صعود قرار گرفته است و در رتبه هشتم هم شاهد Wolfenstein: Youngblood هستیم که پس از شروع کارش در جایگاه دوم در هفته گذشته، این هفته 6 پله سقوط را تجربه کرده است. 

رتبه نهم جدول این هفته در اختیار بازی Super Smash Bros. Ultimate قرار دارد که توانسته با صعودی سه پله‌ای، مجددا به جمع 10 بازی پرفروش هفته برگردد و در رتبه دهم هم بازی Minecraft قرار دارد که این اثر هم با یک پله صعود وارد جمع 10 بازی پرفروش شده است. اما تغییرات جدول باعث خروج برخی آثار از جمع 10 بازی پرفروش هم شده است؛ به طوریکه F1 2019 که هفته پیش در رتبه نهم بود، این هفته در جایگاه یازدهم دیده می‌شود. Red Dead Redemption 2 با پنج پله سقوط نسبت به هفته پیش در رتبه پانزدهم جدول قرار گرفته است و Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order هم که هفته پیش در رتبه شِشُم قرار داشت، این هفته در جایگاه 18‌ام دیده می‌شود. 

در ادامه می‌توانید جدول فروش هفتگی انگلستان در هفته منتهی به 12 مرداد را مشاهده کنید:

رتبه فعلی

رتبه قبلی نام بازی نکته قابل ذکر
1 1 Fire Emblem: Three Houses تکرار رتبه هفته گذشته و دومین صدرنشینی متوالی
2 5↑ FIFA 19 -
3 3 Crash Team Racing Nitro-Fueled تکرار رتبه هفته گذشته
4 4 Super Mario Maker 2 تکرار رتبه هفته گذشته
5 - Madden NFL 20 هفته اول انتشار
6 7↑ GTA V -
7 8↑ Mario Kart 8 Deluxe -
8 2↓ Wolfenstein: Youngblood -
9 12↑ Super Smash Bros. Ultimate بازگشت دوباره به جمع 10 بازی پرفروش
10 11↑ Minecraft بازگشت دوباره به جمع 10 بازی پرفروش

نظرات خود را در مورد جدول فروش این هفته با زومجی به اشتراک بگذارید. 

 

 

منبع: زومجی

 

 

دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و بررسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد. ۱۴۰۰