توضیحات
پیشنهادات
نظرات
گزارش خطا
کاهش چشمگیر دستمزد لئوناردو دیکاپریو برای «روز و روزگاری در هالیوود»
در فیلم کاهش چشمگیر دستمزد لئوناردو دیکاپریو برای «روز و روزگاری در هالیوود»

دستمزد لئوناردو دیکاپریو برای فیلم سینمایی روز و روزگاری در هالیوود بر خلاف دستمزد معمولی وی پنج میلیون کاهش پیدا کرد.

 

 

 به گزارش باشگاه خبرنگاران، دستمزد لئوناردو دیکاپریو برای فیلم سینمایی جدید تارانتینو با عنوان «روز و روزگاری در هالیوود» کاهش یافته است.

منابعی به هالیوود ریپورتر گزارش داده اند که این بازیگر که در فیلم تارانتینو نقش یک کارگردان تلویزیون به نام ریک دالتون را دارد، 15 میلیون دلار ثابت دستمزد خواهد گرفت که این مبلغ 5 میلیون دلار کمتر از دستمزد همیشگی دیکاپریو یعنی 20 میلیون دلار است.

این سایت همچنین اعلام کرد که با وجود کاهش دستمزد ثابت وی، در صورت اینکه این فیلم بتواند انتظارات را در گیشه‌های فروش بر آورده کند،دستمزدش تا 45 میلیون دلار افزایش پیدا می‌کند.

اوج گرفتن دیکاپریو از سریال‌های تلویزیونی شروع شد و اولین فعالیت مهمش را در سال 1993 با فیلم «زندگی این پسر» آغاز کرد. در همان سال هم با فیلم «چه چیزی گیلبرت گریپ را آزار می‌دهد» اولین نامزدی خود را در اسکار تجربه کرد. بعد از موفقیت تایتانیک و کار کردن با چند کارگردان بزرگ از جمله مارتین اسکورسیزی، سیر صعودی دستمزد وی تا کنون ادامه داشته است.

 

 

منبع: بیتوته

 

 

دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و بررسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد. ۱۴۰۰