توضیحات
پیشنهادات
نظرات
گزارش خطا
رکورد «آواتار» شکست، «انتقامجویان 4» پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما شد
در فیلم رکورد «آواتار» شکست، «انتقامجویان 4» پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما شد

بعد از ده سال صدرنشینی «آواتار» در گیشه جهان به عنوان پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما سرانجام «انتقامجویان: آخر بازی» محصول مشترک مارول و دیزنی توانست حماسه علمی- تخیلی جیمز کامرون را کنار بزند و عنوان پرفروش‌ترین فیلم همه دوران‌ها را به خود اختصاص دهد.

دیروز شنبه این فیلم ابرقهرمانی از مرز 2 میلیارد و 789 میلیون و 200 هزار دلار فروش در گیشه گذشت و امروز 500 هزار دلار بیشتر را به دست می‌آورد تا رکورد 2.7897 میلیارد دلاری «آواتار» را بشکند. پیش‌بینی می‌شود تا پایان یکشنبه فروش «آخر بازی» حدود یک میلیون دلار بیشتر از فیلم جیمز کامرون شود. آخر هفته گذشته این فیلم 2.8 میلیون دلار دیگر به رقم فروش خود اضافه کرد.

به گزارش ورایتی، «انتقامجویان 4» در آمریکای شمالی 853 میلیون دلار درآمد کسب کرد و در سطح بین‌المللی هم 1.9 میلیون دلار فروخت. فروش این فیلم در خارج از آمریکای شمالی در چند کشور به ارقام جالب توجهی رسید. از جمله در چین 614 میلیون، در انگلستان 114 میلیون، در کره جنوبی 105 میلیون، در برزیل 85 میلیون و در مکزیک 77 میلیون دلار کسب کرد.

اکران دوباره این فیلم از ماه گذشته با افزودن چند صحنه کمک کرد که رکورد «آواتار» بشکند. حالا که دیزنی کمپانی فاکس را هم خریده، هفت فیلم از ده فیلم پرفروش تاریخ سینما را در اختیار دارد.

خبر رکوردشکنی «آخر بازی» را کوین فیگ خالق جهان سینمایی مارول در نمایشگاه کامیک کان اعلام کرد و دیزنی در بیانیه‌ای به شکل رسمی آن را تایید کرد.

 

 

منبع: آی سینما

 

 

دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و بررسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد. ۱۴۰۰