توضیحات
پیشنهادات
نظرات
گزارش خطا
سریال Young Justice برای فصل چهارم تمدید شد
در فیلم سریال Young Justice برای فصل چهارم تمدید شد

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، سریال Young Justice (یانگ جاستیس) برای فصل چهارم تمدید شده است. در طول پنل شبکه دی‌ سی یونیورس (DC Universe) در نمایشگاه کامیک کان سن دیگو 2019، این شبکه از تمدید این انیمیشن سریالی برای فصل چهارم خبر داده که این سریال قرار است در سال 2020 یا 2021 از سرویس استریم DC Universe منتشر شود. اگرچه اطلاعاتی از تعداد قسمت‌های انیمیشن Young Justice منتشر نشده، اما به نظر می‌رسد که فصل چهارم این سریال انیمیشنی نیز قرار است در 26 قسمت تولید و منتشر شود. انیمیشن Young Justice: Outsiders (یانگ جاستیس: اوت سایدرز) که در واقع فصل سوم سریال Young Justice است، در 26 قسمت تولید و در 2 بخش 13 قسمتی از شبکه دی‌سی یونیورس منتشر شده که پخش فصل سوم همچنان ادامه دارد.

در فصل سوم انیمیشن Young Justice شاهد ایجاد پیش زمینه برای ورود شخصیت دارکساید بودیم که هنوز مشخص نیست این شخصیت قرار است در فصل سوم حضور داشته باشد یا باید در فصل چهارم شاهد حضور دارکساید باشیم. در حال حاضر اطلاعات بیشتری از جمله داستان فصل چهارم سریال Young Justice در دسترس نیست، اما می‌توان انتظار داشت که این سریال از شبکه HBO Max نیز منتشر شود که فعلا DC Universe این موضوع را تایید یا تکذیب نکرده است. مانند دو فصل اول، برندون ویتی و گرگ ویسمن وظیفه ساخت سریال Young Justice: Outsiders را نیز بر عهده داشته‌اند که قابل انتظار است شاهد بازگشت آن‌ها برای فضل چهارم نیز باشیم.

 

 

منبع: زومجی

 

 

دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و بررسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد. ۱۴۰۰