توضیحات
پیشنهادات
نظرات
گزارش خطا
فرزاد موتمن : رقم فروش فیلم ها در سینمای ایران واقعی نیست
در فیلم فرزاد موتمن : رقم فروش فیلم ها در سینمای ایران واقعی نیست

فروش فیلم ها در ایران واقعی نیست/ سانس های خوب را به فیلم کم فروش بدهید قطعاً رکورد می زند.

کارگردان فیلم های سینمایی در نوبت اکران «چشم و گوش بسته» و «سراسر شب»، اعتقاد دارد شرایط فروش فیلم ها در ایران به مسائلی جدا از کیفیت و ژانر بستگی دارد.
فرزاد موتمن درباره دلیل رونق دوباره برخی از فیلم های اجتماعی در گیشه به بانی فیلم گفت: فروش فیلم ها در ایران به صورت کاملاً ریل گذاری شده پیش می رود و هیچ چیز واقعی نیست. به نظرم دلیل اصلی اینکه برخی از فیلم های سینمای اجتماعی مورد استقبال وسیع مخاطبان واقع می شود، به خاطر شرایط خاص اکران آنهاست و نمی توان دلیل موفقیت آنها را تنها به ژانر اجتماعی شان ربط داد.

وی در ادامه افزود: به عنوان مثال شما اگر شرایط نمایش یک فیلم پرفروش را برای فیلمی که امکانات چندانی ندارد و از نفوذ خاصی نیز در اکران برخوردار نیست فراهم کنید، مطمئن باشید آن فیلم در ادامه راه موفق خواهد شد. یعنی اگر در شرایط حال حاضر شما جای فیلم ها، سانس ها و تعداد سینماها را جا به جا کنید، نتیجه آن را نیز خواهید دید.

موتمن در پایان درباره اکران «سراسر شب» و شرایط حال حاضر «چشم و گوش بسته» گفت: زمان دقیق اکران «سراسر شب» هنوز مشخص نیست و در جلسه ای که بزودی با تهیه کننده فیلم برگزار می کنم تعیین خواهد شد. در مورد وضعیت حال حاضر «چشم و گوش بسته» نیز اطلاع دقیقی ندارم و باید آن را از سایر عوامل بپرسید.
 

 

منبع: بیتوته

 

 

دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و بررسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد. ۱۴۰۰