توضیحات
پیشنهادات
نظرات
گزارش خطا
خشم طرفداران مارول از گاف بازیگر نقش مرد عنکبوتی در یک برنامه تلویزیونی
در فیلم خشم طرفداران مارول از گاف بازیگر نقش مرد عنکبوتی در یک برنامه تلویزیونی

خطر لو رفتن!

آی سینما: تام هالند بازیگر جوان سری جدید «مردعنکبوتی» و جهان سینمایی مارول بار دیگر با لو دادن بخشی از پایان بندی فیلم «انتقامجویان: آخر بازی» باعث خشم تماشاگران و هواداران فیلم‌های ابرقهرمانی مارول شد.

هالند که جمعه شب در برنامه «شو گراهام نورتون» شرکت کرده بود، هنگام توضیح درباره قسمت جدید «مرد عنکبوتی» به شکل سهوی مرگ یکی از شخصیت‌های مهم در پایان «انتقامجویان ۴» را فاش کرد.

او درباره «مرد عنکبوتی: دور از خانه» که ماه آینده اکران می‌شود، گفت: «این فیلم ادامه مستقیم «انتقامجویان: آخر بازی» است و به همین دلیل با تبعات ناجور مرگ تونی استارک دست و پنجه نرم می‌کنیم.»

او در ادامه و پس از آن که مرگ تونی استارک یا همان مرد آهنی را لو داد، اضافه کرد: «شرمنده اگر کسی هنوز فیلم را ندیده! اگر تا حالا ندیده‌اید، یعنی در غار زندگی می‌کنید.»

قسمت چهارم «انتقامجویان» در ماه آوریل اکران شد و طرفداران سفت و سخت این مجموعه فیلم خبر دارند که شخصیت تونی استارک با بازی رابرت دانی جونیور جان سالم به در نبرده، اما هنوز همه این فیلم را ندیده‌اند. به همین دلیل عده قابل توجهی در توییتر خشم و نارضایتی خود را از حرف‌های تام هالند ابراز کردند.

یکی از کاربران که هنوز فیلم را ندیده، توییت کرده که قصد دیدن فیلم را داشته اما هالند همه‌چیز را نابود کرد. یک کابر دیگر توییتر نوشته: «اوه، ممنون تام هالند! هنوز آخر بازی را ندیده‌ام. ممنون که حسابی لو دادی‌.»

یک کاربر دیگر اینطور گله گذاری کرده که چند ماه از لو رفتن قصه برای خود جلوگیری کرده اما وقتی شو گراهام نورتون را دیده، تام هالند ظرف پنج دقیقه تلاش او را نابود کرد.

این نخستین باری نیست که این بازیگر جوان گاف می‌دهد و اطلاعات مهم فیلم‌های مارول را ناخواسته لو می‌دهد. او به شکل تصادفی اسم فیلم «مرد عنکبوتی: دور از خانه» را در شبکه‌های اجتماعی فاش کرد و یک بار هم که به سالن نمایش «انتقامجویان ۴» رفته بود، فریاد زد: «من زنده ام!» و به این وسیله بخشی از پایان فیلم را برای حضار لو داد!

 

 

منبع: آی سینما

 

 

دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و بررسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد. ۱۴۰۰