توضیحات
پیشنهادات
نظرات
گزارش خطا
ماجرای سانسور سریال «گاندو» چیست؟
در فیلم ماجرای سانسور سریال «گاندو» چیست؟

پنجشنبه شب بازپخش قسمت دوازدهم سریال «گاندو» با سانسور بعضی سکانس‌ها و قسمت‌ها، شائبه وجود فشار و ‏سانسور به این سریال به‌ویژه در قسمت سیزدهم را دامن رد، موضوعی که جواد افشار، کارگردان این سریال نه آن را تأیید و نه تکذیب ‏می‌کند.

افشار در این باره به روزنامه شهروند گفته است: «همه چیز فعلا در حد شایعات است تا ‏قسمت‌های بعدی پخش شود. در همه جای دنیا ‏محدودیت‌ها و ممیزی‌هایی در رسانه‌ها وجود دارد و ممکن است یک مسائلی با سیاست‌های آن مطابقت نداشته باشد و ما هم از ‏قضیه مستثنی نیستیم.»

او در پاسخ به این‌که آیا قسمت سیزده و قسمت‌های بعد از آن با سانسور مواجه می‌شود، گفت که اجازه ‏بدهید سریال پخش شود مردم می‌بینند و متوجه ماجرا می‌شوند. ممیزی بخشی از قسمت دوازدهم هم به دلیل پیشگیری از برخی ‏حساسیت‌ها اتفاق افتاده است.

کارگردان سریال گاندو البته توضیح مفصل درباره سریال را به هفته دیگر موکول کرد و گفت: «موضوع اصلی سریال از قسمت ١٥ و ٢٠ به بعد آغاز می‌شود. تا اینجای سریال ما درحال فضاسازی هستیم و تقریبا شوخی ‏است. امیدوارم این حواشی باعث جلوگیری از ادامه پخش سریال نشود تا به قسمت‌های بعدی آن برسیم و قصه آغاز شود.»

سریال ‏گاندو دو هفته‌ای است که با موضوع جاسوسی به دستگاه‌های مختلف ایرانی از شبکه سه پخش می‌شود؛ سریالی که در قسمت‌های ‏گذشته باعث دلخوری حامیان و فعالان محیط‌زیست هم شد، اگر چه کارگردان سریال معتقد بود سریال اصلا ربطی به محیط‌زیست ‏ندارد‎.‎

 

منبع: آی سینما

دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و بررسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد. ۱۴۰۰