گپ فیلم - شبکه اچ‌بی‌او اولین سریال تلویزیونی جیک جیلنهال را پخش می‌کند

شبکه اچ‌بی‌او اولین سریال تلویزیونی جیک جیلنهال را پخش می‌کند

شبکه اچ‌بی‌او اولین سریال تلویزیونی جیک جیلنهال را پخش می‌کند

جیک جیلنهال بازیگر سرشناس آمریکایی برای اولین بار در یک سریال تلویزیونی مقابل دوربین می‌رود. او قرار است در مینی سریال «دریاچه ساکسس» برای شبکه اچ‌بی‌او بازی کند و یکی از تهیه کنندگان هم خواهد بود.

این مجموعه تلویزیونی بر اساس کتابی به همین نام نوشته گری شتینگارت ساخته می‌شود. داستان درباره بری کوهن (جیلنهال) یک مرد خودشیفته و متوهم است که بعد از جدایی از همسرش، خانواده را رها می‌کند و به دنبال دوست دوران دانشگاهش به جاده می‌زند. این در حالی‌ست که در منهتن همسرش سیما سعی می‌کند پسرشان را که مبتلا به اوتیسم است بزرگ کند و درگیر ماجرای دیگری می‌شود.

شتینگارت با همکاری تام اسپزیالی کتاب خود را به فیلمنامه تبدیل می‌کند و هردو از تهیه کنندگان اجرایی این مجموعه خواهند بود‌. «دریاچه ساکسس» را که در مرحله آماده شدن فیلمنامه است، توسط کمپانی‌های اندوور مامانت و ناین استوریز تولید خواهد شد.

جیلنهال در بیانیه‌ای رمان «دریاچه ساکسس» را یک تحقیق شخصیت پردازانه درست و زیبا توصیف کرده که عمق تضاد و پیچیدگی انسان را برجسته کرده و در پس‌زمینه آن آمریکای امروز دیده می‌شود. او از همکاری با اچ‌بی‌او ابراز خوشحالی کرده است.

 

 

منبع: آی سینما

 

 

ارسال دیدگاه