گپ فیلم - «داستان اسباب بازی ۴» به راحتی گیشه را فتح کرد

«داستان اسباب بازی ۴» به راحتی گیشه را فتح کرد

«داستان اسباب بازی ۴» به راحتی گیشه را فتح کرد

آی سینما: سلطه کمپانی دیزنی بر گیشه با موفقیت «داستان اسباب بازی ۴» ادامه یافت و این انیمیشن با ۱۱۸ میلیون دلار در سه روز نخست اکران در صدر جدول فروش هفتگی آمریکای شمالی قرار گرفت.

چهارمین بخش سری انیمیشن محبوب پیکسار در ۴۵۷۵ سالن روی پرده رفت و هرچند کمتر از پیش بینی‌ها (حدود ۱۴۰ میلیون دلار) فروخت، اما به سختی می‌توان افتتاحیه ۱۱۸ میلیون دلاری را ناامید کننده دانست.

همچنین این فیلم عنوان چهارمین افتتاحیه موفق در گیشه برای یک انیمیشن را به نام خود زد. فقط «شگفت‌انگیزها ۲»، «پیدا کردن دوری» و «شرک ۳» در سه روز نخست اکران بیشتر فروخته بودند.

به گزارش ورایتی، «داستان اسباب بازی ۴» در گیشه خارجی هم ۱۲۰ میلیون دلار از ۳۷ کشور درآمد کسب کرد و با فروش جهانی ۲۳۸ میلیون دلار آغاز کرد.

در رتبه دوم فروش هفتگی فیلم ترسناک «بازی بچه» با فاصله زیاد قرار گرفت که از ۳ هزار سالن سینما ۱۴ میلیون دلار به دست آورد و برای فیلمی با بودجه ۱۰ میلیون دلاری موفقیت بزرگی به شمار می‌آید. این فیلم بازسازی فیلم ترسناک مشهور دهه ۱۹۸۰ است و در نسخه جدید مارک والبرگ به جای چاکی عروسک شیطان صفت صحبت کرده است.

دیگر فیلم جدید این هفته «آنا» ساخته لوک بسون کارگردان و تهیه کننده فرانسوی بود که با ۳.۵ میلیون دلار از ۲۱۱۴ سالن شکست سختی خورد. ساشا لاس، لوک اونز و هلن میرن در این اکشن-تریلر بازی کرده‌اند و بسون حین ساخت این فیلم با اتهامات متعدد آزار جنسی مواجه شد.

اما سومین فیلم پرفروش هفته دیگر محصول دیزنی یعنی «علاءالدین» بود که این هفته ۱۲ میلیون دلار فروخت. مجموع فروش داخلی این بازسازی سینمایی زنده از انیمیشن مشهور به ۲۸۸ میلیون دلار رسید و در گیشه جهانی هم به ۸۰۰ میلیون به جیب سازندگان ریخته است.

«مردان سیاهپوش: بین‌المللی» هم در دومین هفته اکران ۱۰ میلیون دلار فروخت که ۶۵ درصد ریزش مخاطب نسبت به هفته اول اکران نشان می‌دهد. مجموع فروش قسمت چهارم این سری علمی‌-تخیلی به ۵۲ میلیون دلار رسید.

پنجمین فیلم پرفروش هفته گیشه آمریکا و کانادا هم «زندگی مخفی حیوانات خانگی ۲» بود که حدود ۱۰ میلیون دلار درآمد کسب کرد و بعد از سه هفته به فروش ۱۱۷ میلیون دلاری رسید.

 

 

منبع: آی سینما

 

 

دیدگاه ها
پاسخ
سلام دوستان از این داستان یا فیلم لذت بردم👍😘😘
1 آبان 1398 - 3:31 0
سلام ممنون
پاسخ
Melika
23 شهریور 1398 - 12:44 0
فیلمشو بزارین تو گپ فیلم کی میاد اصن؟ بزارین
پاسخ
ASHKAN
22 شهریور 1398 - 10:50 0
سلام کی میاد وتوزیع میشه
پاسخ
مهدی
21 شهریور 1398 - 11:38 0
فیلم عالیه است
پاسخ
یونس
5 شهریور 1398 - 10:29 0
نگاه کردن
پاسخ
amir tanha
25 مرداد 1398 - 10:47 0
کی میاد 😘
پاسخ
مدير سايت
26 مرداد 1398 - 12:51
سلام دوست عزیز. هنوز کیفیت مناسب پخش نشده است
پاسخ
بهاره
10 تیر 1398 - 4:29 0
کی میاد
پاسخ
مدير سايت
10 تیر 1398 - 5:51
سلام دوست گرامی. هنوز توزیع نشده
پاسخ
آزآا
6 تیر 1398 - 4:30 0
کی میاد
ارسال دیدگاه