مدیوم
مدیوم
مدیوم
6.6 IMDB
83
70%
ترسناک
0 -
Thai -
Thailand, South Korea
تماشا
مدیوم
مدیوم
مدیوم
83
70%
ترسناک
توضیحات
عوامل
پیشنهادات
نظرات
گزارش خطا
مدیوم
The Medium
فیلم The Medium محصول کشور Thailand, South Korea میباشد و در ژانر ترسناک و به کارگردانی Banjong Pisanthanakun در سال 2021 ساخته شده است. در فیلم مدیوم بازیگرانی چون Narilya Gulmongkolpech, Sawanee Utoomma, Sirani Yankittikan, و... به ایفای نقش پرداخته اند.

نیم، یک شفا دهنده محلی و فداکار، متقاعد شده که روح خدای خیرخواه «با یان» را تجسم می بخشد. او توجه یک گروه مستندساز کوچک را به خود جلب می کند. این گروه که متعهد به کاوش در ادیان بومی و تمرین معنوی هستند، سفری به دهکده کوهستانی دورافتاده نیم در منطقه آیسان تایلند را آغاز می کنند تا زندگی روزمره او را ثبت کنند و امیدوارند توضیح و اثبات غیب را ارائه کند. هنگامی که مینک خواهرزاده نیم شروع به بروز نشانه های ناملموس بیداری الهی می کند، نیم معتقد است که زن جوان در شرف تبدیل شدن به مجرای جدید الهه و وارث نقش چالش برانگیز مدیوم است. با این حال، به جای دریافت لمس الهی، سلامت روان مینک به سرعت رو به وخامت می رود و اتفاقات عجیب و غریب باور جامعه را متزلزل می کند. آیا چیزی شیطانی مینک را عمیق‌تر و عمیق‌تر در قلمرو تاریک مالکیت فرو می‌برد؟ 

عوامل
Narilya Gulmongkolpech
Narilya Gulmongkolpech
Sawanee Utoomma
Sawanee Utoomma
Sirani Yankittikan
Sirani Yankittikan
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و بررسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد. ۱۴۰۰