امید
امید
امید
7.3 IMDB
7
58%
درام |
رمانتیک
0 -
Norwegian, Swedish, English -
Norway, Sweden, Denmark
رده سنی: بزرگسال
تماشا
امید
امید
امید
7
58%
درام |
رمانتیک
توضیحات
عوامل
پیشنهادات
نظرات
گزارش خطا
امید
Hope
فیلم Hope محصول کشور Norway, Sweden, Denmark میباشد و در ژانر درام, رمانتیک و به کارگردانی Maria Sødahl در سال 2019 ساخته شده است. در فیلم امید بازیگرانی چون Stellan Skarsgård, Andrea Bræin Hovig, Elli Rhiannon Müller Osborne, و... به ایفای نقش پرداخته اند.

آنیا و توماس دو هنرمند همکار هستند که در حرفه خود بسیار تحسین شده اند. ساختار خانواده ادغام‌ شده آن‌ها پیچیده است، آنها دو پسر جوان و یک دختر نوجوان از یکدیگر دارند و دو فرزند بزرگسال از ازدواج توماس. پزشک آنیا تشخیص بدی به او می‌دهد: او یک تومور غیرقابل عمل دارد که ممکن است به سرطان ریه که سال قبل با موفقیت درمان شد، مرتبط باشد بنابراین اون به زودی جان خود را از دست خواهد داد. آنیا از گفتن این واقعیت به کسی جز توماس امتناع می کند و درحالی که از نادانی سعادتمندانه فرزندانش خشمگین است، به طور متناوب از حمایت توماس خوشحال می شود. چند روز آینده قدرت رابطه آنها را بیش از هر چالش دیگری که با آن روبرو شده اند مورد آزمایش واقع می شود.

عوامل
Stellan Skarsgård
Stellan Skarsgård
Andrea Bræin Hovig
Andrea Bræin Hovig
Elli Rhiannon Müller Osborne
Elli Rhiannon Müller Osborne
دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و بررسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد. ۱۴۰۰