مجموعه آن
مجموعه آن
مجموعه آن
210
97%
رده سنی: بزرگسال
تماشا
توضیحات
پیشنهادات
نظرات
گزارش خطا
مجموعه آن
It Collection
فیلم It Collection در فیلم مجموعه آن

آن (که با عنوان آن: بخش اول نیز شناخته می‌شود) یک فیلم آمریکایی در ژانر فراطبیعی ترسناک به کارگردانی اندی موسکیِتی است که در سال 2017 اکران شد. فیلم‌نامه این فیلم توسط کری فوکوناگا بر اساس رمانی به همین نام، نوشته استیون کینگ به رشته تحریر درآمده‌است. اتفاقات فیلم در تابستان سال 1989 رخ می‌دهد و داستان هفت کودک از شهر خیالی دِری در ایالت مین آمریکا را دنبال می‌کند که در اثر مواجهه با دلقکی ناشناس دچار وحشت شده‌اند. با وجود اینکه بودجهٔ فیلم تنها 35 میلیون دلار بود، آن، در مجموع 700 میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرد.
آن: بخش دوم ، یک فیلم آمریکایی در ژانر فراطبیعی ترسناک به کارگردانی اندی موشیاتی است که در سال 2019 اکران شد. آن: بخش دوم، دنباله‌ای بر فیلم آن (2017) است و فیلم‌نامه آن توسط گری دابرمن بر اساس رمانی به همین نام نوشته استیون کینگ، به رشته تحریر درآمده است. داستان فیلم، در سال 2016 و 27 سال بعد از اتفاقات قسمت نخست روی می‌دهد. فیلم یک موفقیت تجاری در گیشه بود و 473 میلیون دلار در سراسر جهان فروش کرد در حالی که بودجه ساخت آن 79 میلیون دلار بوده‌است.

دیدگاه ها
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و بررسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد. ۱۴۰۰