بلاگ / اخبار سینمایی

کیانو ریوز «انتقامجویان ۴» را از صدر گیشه پایین کشید

نویسنده گپ فیلم

20 ماه پیش

ابرقهرمانان مارول که طی سه هفته گیشه دنیا را تسخیر کرده بودند، عاقبت تسلیم فیلم جدید کیانو ریوز شدند. اکشن «جان ویک ۳» با بازی این هنرپیشه کانادایی در این آخر هفته بر «انتقامجویان: آخر بازی» غلبه کرد و در صدر جدول فروش آمریکای شمالی قرار گرفت.

«جان ویک: بخش سوم - پارابلوم» که با نقدهای مثبت منتقدان هم مواجه شده، در سه روز اول اکران بعد از نمایش در ۳۸۵۰ سالن سینما به فروش ۵۷ میلیون دلاری دست یافت. این در حالی‌ست که «انتقامجویان ۴» در چهارمین آخر هفته نمایش ۲۹.۴ میلیون دلار فروخت و دومین فیلم پرفروش هفته شد.

«پارابلوم» از دو فیلم قبلی فرانشیز «جان ویک» افتتاحیه بهتری داشت. قسمت اول در سال ۲۰۱۴ با فروش ۱۴.۴ میلیون دلاری آغاز کرد و فیلم دوم در سال ۲۰۱۷ افتتاحیه ۳۰.۴ میلیون دلاری داشت. «جان ویک ۳» همچنین در بازار خارج از آمریکا هم رکورد جدیدی به جا گذاشت و در ۶۶ کشور ۳۵ میلیون دلار درآمد کسب کرد و فروش افتتاحیه جهانی‌اش ۹۲ میلیون دلار شد.

اما «انتقامجویان ۴» هم فروش کل خود در آمریکای شمالی را به ۷۷۱ میلیون دلار رساند و از «آواتار» که در آمریکا و کانادا ۷۶۱ میلیون دلار فروخته بود، عبور کرد. در حال حاضر پرفروش‌ترین فیلم تاریخ آمریکای شمالی «جنگ ستارگان: نیرو برمی‌خیزد» است و محصول جدید مارول در رده دوم قرار دارد.

«سفر یک سگ» دیگر فیلم جدید اکران شده کمتر از پیش بینی مورد استقبال قرار گرفت و با ۸ میلیون دلار از ۳۲۰۰ سالم در رده چهارم پرفروش‌های هفته جا گرفت که از قسمت اول این فیلم با عنوان «هدف یک سگ» خیلی کمتر است.

فیلم «کارآگاه پیکاچو» در دومین هفته نمایش خود ۲۴ میلیون دلار درآمد از گیشه به دست آورد و سومین فیلم پرفروش آمریکای شمالی شد. کمدی «دغلکاری» با بازی ربل ویلسن و آن هاتاوی هم با ۶ میلیون دلار فروش در سه روز آخر هفته در رده پنجم قرار گرفت.

 

 

منبع: آی سینما

 

 

پیشنهاد گپ فیلم
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود
logo-samandehi

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و برسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد.