بلاگ / اخبار سینمایی

جدول فروش هفتگی انگلستان: صدرنشینی Days Gone برای سومین هفته متوالی

نویسنده گپ فیلم

20 ماه پیش

سایت چارت ترک به رسم هر هفته، جدید‌ترین گزارش از فروش بازی‌ها در انگلستان را منتشر کرده که براساس آن، در هفته‌ای که باز هم مثل هفته گذشته در مجموع شاهد تغییر و تحولات زیادی نیستیم، بازی Days Gone توانسته در صدر جدول قرار بگیرد و برای سومین هفته متوالی در این جایگاه حضور داشته باشد. عدم انتشار بازی جدید و نبود فروش ویژه‌ای که بتواند تاثیر زیادی روی جایگاه بازی‌ها داشته باشد، باعث شده تا این هفته خیلی از آثار بتوانند همان جایگاه هفته گذشته خودشان را حفظ کنند. به‌طوریکه تا رتبه شِشُم، شاهد تغییر خاصی در جدول نیستیم!

بدین ترتیب، رتبه دوم کماکان در اختیار بازی Mortal Kombat 11، رتبه سوم در اختیار فیفا 19، رتبه چهارم در اختیار Red Dead Redemption 2، رتبه پنجم در اختیار GTA V و در نهایت رتبه شِشُم هم در اختیار بازی Mario Kart 8 Deluxe قرار دارد که همه این بازی‌ها دقیقا همان رتبه هفته گذشته خودشان را حفظ کرده‌اند. در این بین تکرار رتبه پنجم بازی GTA V اتفاق ویژه‌ای است؛ این ساخته راک‌استار که ۶ سال از عرضه اولیه آن می‌گذرد، هفته گذشته با صعودی ۶ پله‌ای به رتبه پنجم جدول رسید و وارد جمع ۱۰ بازی پرفروش شد و با اینکه پیش‌بینی می‌شد این هفته مجددا شاهد سقوط این بازی باشیم، اما GTA V در نهایت توانست رتبه قبلی خودش را تکرار کند. 

Mortal Kombat 11

اما با رسیدن به رتبه هفتم، اولین تغییر جدول نسبت به هفته گذشته رخ می‌دهد؛ جایی که بازی The Division 2 با یک پله صعود در این رتبه قرار گرفته است. دیویژن 2 به‌نوعی جای خودش را با New Super Mario Bros. U Deluxe عوض کرده و صعود ساخته یوبی‌سافت، باعث شده تا نیو سوپر ماریو براس دیلاکس یک پله سقوط کند و در رتبه هشتم قرار بگیرد. در رتبه نهم شاهد بازی Forza Horizon 4 هستیم که این بازی هم توانسته رتبه قبلی خودش را تکرار کند و در نهایت در رتبه دهم هم بازی Super Smash Bros. Ultimate قرار گرفته است که با یک پله صعود، به این رتبه و جمع ۱۰ بازی پرفروش هفته رسیده است. همین اتفاق هم باعث شده تا Anthem، اثری که هفته پیش در رتبه دهم قرار داشت، از جمع ۱۰ بازی پرفروش خارج شود و در جایگاه چهاردهم قرار بگیرد. 

در ادامه می‌توانید جدول فروش هفتگی انگلستان را در هفته منتهی به ۲۱ اردیبهشت (۱۱ می) مشاهده کنید:

رتبه فعلی

رتبه قبلی نام بازی نکته قابل ذکر
۱ ۱ Days Gone تکرار رتبه هفته قبل و سومین صدرنشینی متوالی
۲ ۲ Mortal Kombat 11 تکرار رتبه هفته قبل
۳ ۳ FIFA 19 تکرار رتبه هفته قبل
۴ ۴ Red Dead Redemption 2 تکرار رتبه هفته قبل
۵ ۵ GTA V تکرار رتبه هفته قبل
۶ ۶ Mario Kart 8 Deluxe تکرار رتبه هفته قبل
۷ ۸↑ The Division 2 -
۸ ۷↓ New Super Mario Bros. U Deluxe -
۹ ۹ Forza Horizon 4 تکرار رتبه هفته قبل
۱۰ ۱۱↑ Super Smash Bros. Ultimate بازگشت دوباره به جمع ۱۰ بازی پرفروش با یک پله صعود

 

 
 
 

 

 

منبع: زومجی

 

 

پیشنهاد گپ فیلم
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود
logo-samandehi

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و برسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد.