بلاگ / اخبار سینمایی

فیلم تگزاس ۳ در سال جاری ساخته خواهد شد

نویسنده گپ فیلم

21 ماه پیش

بنابر جدیدترین اخبار سینمای ایران، فیلم «تگزاس 3» جلوی دوربین خواهد رفت. این فیلم سینمایی ادامه فیلم‌های ایرانی «تگزاس 1» و «تگزاس 2» خواهد بود. فیلم سینمایی «تگزاس ۱» مدتی پیش اکران شد و به فروش نسبتا خوبی رسید. «تگزاس ۲» نیز اکنون در حال اکران است. به تازگی ابراهیم عامریان، تهیه کننده فیلم‌های «تگزاس ۱» و «تگزاس ۲» از وضعیت ساخته شدن قسمت سوم این فیلم ایرانی سخن گفته است:

فیلمنامه موردنظر برای ساخت «تگزاس ۳» در حال آماده شدن است و امیدوارم هرچه سریع‌‌تر شرایط لازم برای تولید این پروژه سینمایی فراهم شود.

وی افزود:

البته «تگزاس ۳» زمانی کلید می‌خورد که تصمیم ما برای انتخاب کشور موردنظر برای ساخت این پروژه نهایی شود. اگر مانند قسمت اول این فیلم، برزیل را برای فیلمبرداری انتخاب کنیم، فکر می‌کنم بهترین زمان برای فیلمبرداری این پروژه زمستان است.

عامریان در ادامه درباره زمان مناسب برای ساخت «تگزاس ۳» گفت:

زمستان به این دلیل می‌تواند زمان مناسبی برای فیلمبرداری «تگزاس ۳» باشد که آب و هوا در برزیل در این فصل بسیار مناسب است و به راحتی می‌توان کار کرد.

عامریان در پایان گفت که قطعاً «تگزاس ۳» در سال جاری جلوی دوربین می‌رود.

 

 

 

 

منبع: زومجی

 

 

پیشنهاد گپ فیلم
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود
logo-samandehi

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و برسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد.