بلاگ / اخبار سینمایی

نتفلیکس نویسنده جدیدی برای کراس اور Wizard of Oz و Alice in Wonderland استخدام کرد

نویسنده گپ فیلم

21 ماه پیش

سال ۲۰۱۷ بود که شبکه نت فلیکس حق ساخت فیلمی براساس کراس اور بین رمان The Wizard of Oz (جادوگر اُز) و Alice in Wonderland را به دست آورد و برای ساخت این فیلم قرار است با برایان آنکلیس، تهیه کننده فیلم I Tonya (من تونیا هستم) از کمپانی فیلمسازی Clubhouse Pictures همکاری کند و گفته می‌شود که این پروژه پتانسیل تبدیل شدن به یک مجموعه را دارد. این پروژه قرار است Dorothy and Alice (دوروتی و آلیس) نام داشته باشد. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، نویسنده جدید فیلمنامه این پروژه مشخص شده است. طبق خبری کهکولایدر منتشر کرده، شبکه Netflix اخیرا  آنا كلاسن را برای نوشتن فیلمنامه فیلم Dorothy and Alice استخدام کرده است. پیش از این، جاستین مرز، نویسنده فیلمنامه فیلم Rose Red (رز قرمز)، وظیفه نوشتن پیش نویس اولیه فیلمنامه این فیلم را بر عهده داشت و حال کلاسن قرار است فیلمنامه این فیلم را بازنویسی و کامل کند.

آنا کلاسن

کلاسن بیشتر برای نوشتن فیلمنامه فیلم When Lightning Strikes که فیلم زندگینامه جی کی رولینگ است، شناخته می‌شود که فیلمنامه این فیلم در حال حاضر در بلک لیست (محلی که فیلمنامه‌های بدون ناشر و تولید کننده برای حفظ حقوق نویسنده ثبت می‌شود) قرار دارد. کلاسن در ابتدا حرفه خود را به عنوان نویسنده فیلمنامه آغاز کرد و در ادامه او به عنوان خبرنگار حوزه سرگرمی به فعالیت خود ادامه داد و در حال حاضر با نتفلیکس در این پروژه و یک پروژه بدون نام دیگر همکاری خواهد کرد. طبق خلاصه داستان اولیه فیلم Dorothy and Alice که گفته می‌شود توسط کلاسن در حال تغییر است، این فیلم قرار است همکاری دوروتی و آلیس برای حفظ و جلوگیری از نابودی قلمرو و نابودی دنیای فانتزی را دنبال کند. با این حال، این پروژه هنوز روزهای اولیه خود را سپری می‌کند و امکان تغییرات آن از جمله تبدیل شدن به یک سریال نیز وجود دارد و به نظر می‌رسد پتانسیل کافی نیز برای آن داشته باشد.

 

منبع: زومجی

پیشنهاد گپ فیلم
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود
logo-samandehi

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و برسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد.