بلاگ / اخبار سینمایی

واکنش محمدرضا گلزار به منتقدان مسابقه برنده باش

نویسنده گپ فیلم

22 ماه پیش

مسابقه تلویزیونی «برنده باش» با اجرای محمدرضا گلزار از زمان پخش تاکنون به یکی از برنامه‌های پربیننده تلویزیون ایران تبدیل شده است. این برنامه از قسمت‌های ابتدایی تاکنون منتقدان جدی داشته است. گویا مدتی است این انتقادات از انتقاد به افشاسازی گذار کرده‌اند؛ چرا که برخی از شرکت کنندگان ادعا کردند در طراحی یکی از سوال‌های این برنامه مشکلی وجود داشته است و پاسخ صحیح در گزیه‌ها نبوده، اما در مرحله تدوین پاسخ درست در گزینه‌ها گنجانده شده است. طبق ادعای این افراد، مسئولین «برنده باش» اشتباه خود را نپذیرفته‌اند و این شرکت کننده از برنامه حذف شده است. حال بنابر جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، محمدرضا گلزار، مجری مسابقه «برنده باش» نسبت به حاشیه‌های پیرامون این برنامه واکنش نشان داده است. این مجری و بازیگر سینمای ایران در واکنش به حواشی دستکاری پاسخ سوالات به شرح زیر سخن گفت:

اشتباهی از «برنده باش» رخ داده و بچه‌ها در طراحی گزینه‌های یک سوال فوتسال را به جای فوتبال گوگل کردند و اشتباه بود.

وی افزود:

بعد برخی رفتند به حالت پلیسی آن شِش ثانیه را چهار ثانیه کردند! من پنجاه و سه برنامه به همه شرکت‌کننده‌ها کمک کردم. غیر از اینکه ما با «برنده باش» تلاش کردیم بار علمی جامعه را بالا ببریم؟ در یک مسابقه برای یک نفر یک اشتباه پیش آمده که ما قبول کردیم.

محمدرضا گلزار در ادامه گفت:

این دزدی است؟ این کلاه برداری است؟ این چه جوی است؟ می‌خواهید بگویید این کارها عامدانه و برنامه‌ریزی شده نیست؟ اگر کسانی می‌خواهند ما را از چشم مردم بیندازند کاملا در اشتباه‌اند؛ چون من از بطن مردمم من جانم را می‌دهم و پای مردم ایستادم. راهش این نبود.

 

 

 

 

منبع: زومجی

 

 

پیشنهاد گپ فیلم
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود
logo-samandehi

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و برسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد.