بلاگ / اخبار سینمایی

کروز؛ مردی که پیر نمی شود

نویسنده گپ فیلم

2 سال پیش

بانی فیلم، گروه سینمای جهان: تام کروز معروف که در ۵۶ سالگی نیز سیما و حالت یک جوان ۳۰ ساله را دارد، در ماههای اخیر مشغول کار روی دو فیلم تازه خود بوده است. یکی قسمت ششم سری فیلم های حادثه ای و جنایی «مأموریت غیرممکن» که نام جنبی و تکمیلی «سقوط» را روی آن گذاشته اند و با فروشی فوق العاده زیاد از روز جمعه ۵ مرداد در سطح جهان اکران شده و دیگری بازسازی فیلم مشهور و پرفروش «اسلحه برتر» محصول ۱۹۸۶ که تام کروز را صاحب شهرتی بیشتر و جایگاهی محکمتر در صنعت سینما کرد. فیلم جدید که «اسلحه برتر: ماوریک» نامگذاری شده و زمان دقیق نمایش آن اعلام نشده، پیش از آن که قسمت دومی بر آن فیلم ساخته تونی اسکات فقید به شمار می آید، دوباره سازی آن با تمرکز بیشتر بر روی کاراکتر اصلی ماوریک است که در آن فیلم با بازی تام کروز مقابل چشم ها قرار گرفت.
کروز پس از ۲۵ سال پولسازی پیوسته، در سالهای ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۰ نوعی نزول و رکورد را در کارش تجربه کرد اما با موفقیت قسمت چهارم «مأموریت غیرممکن» در سال ۲۰۱۱ و سپس دو گانه «جک ریچر»، «فراموش»، لبه فردا»، بازسازی «مومیایی» و قسمت پنجم «مأموریت غیرممکن» یک بار دیگر پولساز شد و فیلم های تازه اش نیز مثل آنهایی که نامشان آمد، مرور و عرضه مجدد اسلوب های موفق گذشته وی به حساب می آیند.
منبع: Yahoo. Movies

 

 

منبع: بانی فیلم

 

 

پیشنهاد گپ فیلم
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود
logo-samandehi

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و برسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد.