بلاگ / اخبار سینمایی

سازندگان «متری شیش و نیم» نسخه اصلاح شده به ما دادند اما نسخه دیگری در جشنواره پخش کردند

نویسنده گپ فیلم

22 ماه پیش

جانشین فرمانده ناجا چند هفته بعد از حاشیه‌های مربوط به نمایش فیلم «متری شیش و نیم» در جشنواره فجر درباره مشکل نیروی انتظامی با این فیلم موضعگیری کرده و گفته سازندگان «متری شیش و نیم» یک نسخه اصلاح شده را به ناجا دادند اما نسخه دیگری را در جشنواره پخش کردند.

این حرف‌های سردار ایوب سلیمانی شایعات پیش از نمایش «متری شیش و نیم» در جشنواره مبنی بر ارائه نسخه کوتاه شده به نیروی انتظامی را تایید می‌کند. هرچند که تهیه کننده فیلم گفته بود بعد از جلسات متعدد مشکل حل شده است.

سلیمانی در توضیح ماجرای مربوط به «متری شیش و نیم» به خبرگزاری فارس گفته است: «یک بداخلاقی در قصه این فیلم اتفاق افتاد. بنده دو بار فیلم را قبل از جشنواره در حضور کارگردان «متری شیش و نیم» و برخی عوامل دیدم و درباره جزء به جزء موارد با هم بحث و توافق کردیم و اشکالات را پذیرفتند و قبول داشتند که خلاف وعده‌شان عمل کرده‌‌اند. آن‌ها فیلم را اصلاح کردند و نسخه اصلاحی را به ما تحویل دادند. اما آنچه در جشنواره نمایش دادند، نسخه‌ای بود که خودشان می‌‌خواستند، به علاوه سکانس‌هایی اضافه‌‌تر! یعنی سکانس‌هایی که در فیلم اولی هم که دیدیم، نبود. از این منظر بداخلاقی کردند.»

سلیمانی در ادامه از برخورد کارگردان این فیلم هم گلایه کرده: «مسئول معاونت اجتماعی  و مسئول پلیس مواد مخدرمان با عوامل فیلم جلسه داشتند و روی همه چیز توافق کردند، ‌بعد فردایش در جشنواره فیلم فجر دیدیم نسخه توافقی پخش نشده و حتی سکانس‌‌هایی فراتر از نسخه‌های اولیه دارد. بعد هم برخورد بچگانه‌ای در اختتامیه جشنواره فیلم فجر انجام دادند.»

اشاره جانشین فرمانده ناجا به صحبت‌های سعید روستایی کارگردان فیلم است که بعد از اهدای سیمرغ بلورین بهترین فیلم از نظر تماشاگران به «متری شیش و نیم» خطاب به وزیر ارشاد گفت از این به بعد در فیلم‌هایش پلیس نه تنها از مقابل دوربین که از پشت دوربین هم رد نخواهد شد.

 

 

منبع: آی سینما

 

 

پیشنهاد گپ فیلم
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود
logo-samandehi

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و برسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد.