بلاگ / اخبار سینمایی

درخواست غرامت ۵۰ میلیون دلاری جانی دپ علیه امبر هرد

نویسنده گپ فیلم

23 ماه پیش

جانی دپ ستاره هالیوود دادخواستی مبنی بر افترا علیه همسر سابقش امبر هرد تسلیم دادگاه کرده است. دلیل این شکایت، یادداشتی بود که هرد در صفحه دیدگاه‌های روزنامه واشنگتن پست در ماه دسامبر گذشته چاپ کرد و در آن بدون این که نامی از دپ ببرد، درباره تجربه خشونت خانگی نوشت.

به گزارش ورایتی، دادخواست جانی دپ برای دریافت غرامت ۵۰ میلیون دلاری است و در آن آمده که امبر هرد «قربانی خشونت خانگی نیست بلکه مرتکب آن است». در این دادخواست همچنین این مساله که جانی دپ امبر هرد را مورد آزار قرار داده، رد شده است.

وکلای جانی دپ همچنین ادعا کرده‌اند که ستاره فیلم «آکوامن» از اتهامات وارد شده به موکل‌شان استفاده کرده تا به شکل ماهرانه برای خود تبلیغ مثبت کند. این وکلا اعلام کرده‌اند: «یادداشت بر این منطق استوار بود که خانم هرد قربانی آزار خانگی است و آقای دپ مرتکب خشونت خانگی علیه او شده است.»

امبر هرد در یادداشت خود نوشته بود: «من به شمایل عمومی آزار خانگی تبدیل شدم و خشم فرهنگ‌مان علیه زنانی که در این باره صدای خود را بلند می‌کنند، حس کردم.»

امبر هرد و جانی دپ در سال ۲۰۱۵ ازدواج کردند و یک سال بعد هرد بعد از این که مدعی شد دپ علیه او مرتکب خشونت شده، درخواست طلاق داد. او هفت میلیون دلاری را که از این جدایی به دست آورد، صرف امور خیریه کرد.

 

 

منبع: آی سینما

 

 

پیشنهاد گپ فیلم
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود
logo-samandehi

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و برسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد.