بلاگ / اخبار سینمایی

«آنچه مردان می خواهند»، نسخه زنانه فیلم مل گیبسون

نویسنده گپ فیلم

23 ماه پیش

 کمدی رومانتیک فانتزی «آن چه مردان می خواهند» عنوان فیلم جدیدی است که آن را آدام شنکمن کارگردانی کرده است و تاراجی.پی.هنسون، وندی مک لندون کووی و مکس گرین فیلد در نقش های اصلی آن ظاهر شده اند و از ۱۸ بهمن در سطح دنیا اکران شده. فیلم اما نتوانسته رضایت مخاطبان را آنطور که باید به خود جلب کند. با این حال هفته گذشته این فیلم در رده چهارم پرفروش ها بود. منتقدان ولی اصلا فیلم را تحویل نگرفتند.

به نوشته دیلی میل، این فیلم درباره زنی است که در کارهای ورزش مشارکت و بین ورزشکاران مطرح رفت و آمد می کند، ولی این قوه ماورایی را دارد که می تواند افکار مردان شاخصی شاغل در حرفه خود را بخواند و از روش ها و برنامه های آنان مطلع شود و بر همان اساس نیز اقدام کند و به موفقیت برسد. به این ترتیب بینندگان با فیلمی طرف هستند که کم بی شباهت با فیلم «آن چه زنان می خواهند» نیست و در آن فیلم مل گیبسون حرف اول را می زد و البته با این تفاوت که یک مرد می توانست افکار زنان گرداگرد خویشی را بشنود و کارهایی را بکند که خنثی کننده اقدامات آنها و موجب پیروزی خود باشد.

 

 

 

 بانی فیلم

 

 

منبع: بیتوته

 

 

پیشنهاد گپ فیلم
ارسال دیدگاه
جستجو
لیست من
اپلیکیشن
ورود
logo-samandehi

گپ فیلم - مرجع دانلود، نمایش و نقد و برسی فیلم و سریالهای بروز دنیا

فعالیت‌های سایت گپ فیلم تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.

گپ فیلم دارای مجوز های لازم از مراجع مربوطه می باشد و هر گونه بهره برداری و سوء استفاده از محتوای گپ فیلم، پیگرد قانونی دارد.

© تمام حقوق این سایت متعلق به گپ فیلم می باشد.